Trendus Logo
   HABERLER

 

Zendaya, Bu Yıl Met Gala'ya Tekrar Katılamayacağını Açıkladı

İşte nedeni.

 

 

 

 

Yayın Tarihi: 22.04.2022 12:50:00

 

 
Zendaya, 2022 Met Gala'da yer almayacağını doğruladı. Bu, oyuncunun yıllık etkinliği kaçıracağı üst üste üçüncü yıl olacak.
 
20 Nisan'da Euphoria'nın “For Your Consideration” etkinliğinde Extra'ya konuşan yıldız, "Buradaki hayranlarımı hayal kırıklığına uğrattığım için üzgünüm ama çalışıyor olacağım." dedi. "Kızınızın çalışması ve birkaç film yapması gerekiyor. Bu yüzden herkese en iyisini diliyorum.” Oyuncu, Grand Slam'de yer alan bir grup tenisçiyi konu alan Challengers adlı yeni filmdeki rolüne atıfta bulunarak "bu süreçte tenis oynayacağını" ekledi. Ama yine de "Eninde sonunda döneceğim." diye ekledi.


 
Aktrisin ilk Met Gala'sı, 2015 yılında Fausto Puglisi elbisesiyle tam not aldığı Met Gala’ydı. Son Met Gala'sı, “Kamp: Moda Üzerine Notlar” temasını takip eden 2019'daydı. Zendaya, Tommy Hilfiger tarafından özel olarak tasarlanan açık mavi bir Cinderella elbisesiyle ortaya çıktı.
 


PAYLAŞ

 

E-POSTA GÖNDERBENZER HABERLERLOOKBOOK

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ


TRENDUS.COMBÜLTEN ABONELİĞİ

Trendus Bülten

Moda, güzellik, magazin, sağlık, yaşam ve teknoloji hakkındaki en güncel haberler Trendus bülten ile e-posta adresinize gelsin.

Hemen kaydolun!

Trendus.com
Copyright © Group Medya. Her hakkı saklıdır.