Trendus Logo
   YAZAR

 

Meditasyon Mucizesi

Meditasyon Mucizesi
Güya bahar geldi, cemreler düştü falan ama havalar iğrenç gidiyor. Karanlık, kasvetli, yağmurlu, soğuk. Eve tıkılıp depresyona girmek işten değil. Cıvıl cıvıl bünyeye hiç yakışıyor mu? Peki o zaman napıcaz? Evrenin sırrını açıklıyorum: Meditasyon! Işte bu şifa pınarı öğreti sizi sakin, huzurlu ve dingin yapacak, bir durdurup düşündürecek ve mutlu kılacak.
 
Hadi benim mutsuzluğum havalardan, herkesin kimbilir ne dertleri var: beyaz yakalı köleliği, 9-6 çalışma mutsuzluğu, yapılmayan zamlar, gelmeyen terfiler, yetmeyen zaman, çoluk-çocuk, eş-dost-aile sorunsalları… Peki çare neymiiişşşşş?? Hep bir ağızdan söylüyoruz: Me-di-tas-yoooonnnn!!!
 
Madem çare meditasyon, o halde size ilk ve tek Türkçe meditasyon mobil uygulamasını gururla sunarım: tabi ki adı üstünde “Meditasyon”.
 
Bu şahane uygulama zihin için adeta bir spor salonu yaratıyor ve bunu cep telefonlarımızın içine koyuyor. Meditasyon; stres, endişe, gelecek kaygısı, uykusuzluk, iş yaşamı ve ilişkiler gibi konularda herkese hitap eden türde bir rahatlama yöntemi bence.
 
Uygulama yaklaşık 1.5 ay önce piyasaya sürüldü ve şimdiden 50.000’i aşkın kullanıcıya ulaştı, tabii ki bu sayı sizinle de hızla artacak. Aynı zamanda Apple tarafından en beğenilenler listesine alındı ve Apple ücretsiz sağlık uygulamaları listesinde 1. sıraya yerleşti, yani öyle de muhteşem bir öneriyle geliyorum size.
 
Bizim ülkede sinir stres bol biliyorsunuz, gündem çok hareketli, tüm bunların üstüne hayat şartları da eklenince nerde benim hunim vaziyetine geliyoruz. E hastalıkların en büyük sebebinin stres olduğu da bilimsel bir gerçek olduğuna göre, atom fizikçisi olmaya gerek yok,  meditasyon can kurtaran simidimiz olabilir.
 
Bu uygulamadaki meditasyonlar, alanında yılların deneyimi olan Yogatime’ın kurucusu Deniz Bağan tarafından oluşturulmuş ve seslendirilmiş, ben size dandik app önerir miyim? Yani “Meditasyon” uygulaması, meditasyon deneyimi ve yenilikçi sağlık teknolojilerini birleştiriyor diyor ve uygulamayı indirip yorumlarınızı paylaşmanızı bekliyorum, kalın sağlıcakla!
 

 

E-POSTA GÖNDERYazarın Son Yazıları
- Meditasyon Mucizesi

- Kadınların Kuaför Sorunsalı

- Ekim'de Venedik

- Well Hello Netflix!

- Şapkalar, Güzel Kadınlar ve Sosyal Medya

- Çanta Manyaklığında Son Nokta

- Gitmelere Doyamadığım Atina

- Bir Mart Klasiği Olarak GripYAZARLAR

Yazarın En Çok Okunan Yazıları
- Meditasyon Mucizesi

- Yemek ya da Yememek İşte Bütün Mesele Bu!

- Kızlar Aralarında Ne Konuşur?

- Gone To The Beach

- Zafer Bayramımız Kutlu Olsun!

- Balili Bücürlere Son!

- Rengi Lila Formu Kutu

- Kötü Müşteri Deneyimi
TRENDUS.COMBÜLTEN ABONELİĞİ

Trendus Bülten

Moda, güzellik, magazin, sağlık, yaşam ve teknoloji hakkındaki en güncel haberler Trendus bülten ile e-posta adresinize gelsin.

Hemen kaydolun!

Trendus.com
Copyright © Group Medya. Her hakkı saklıdır.