Trendus Logo
   YAZAR

 

YENİ BİN YILIN KUTLAMASI!

YENİ BİN YILIN KUTLAMASI!
Normal 0 false false false EN-US JA X-NONE

 

Yeni bir yıl belki senin için beklediğin bir şekilde olmayacak. Umut ettiğin şeylerden artık olmuyor diye bir çoğuna üzüleceksin. Kendini başka yerlerde bulmaya çalışacaksın ve bu yine istediğin şekilde gerçekleşmeyecek. Belki yeni aşk için bu sefer "tamam oldu, buldum diyeceksin" ancak onun yine "O" olmadığını anlayarak hayal kırıklığı yaşayacaksın. Yeni bir işe başlayıp belki ondan da bir müddet sonra çok sıkılacaksın ya da işini birilerinin sana kastı olduğu düşüncesiyle kaybedeceksin. Belki yakınlarının ani gidişleri ile çok sarsılacaksın. Onları bir daha görememenin acısını kalbinde sessizce duyumsayacaksın. Belki çok hastalanacaksın ve de belki de...

 

İşte tüm bunlar olurken aslında hiç olmayan bir şey olduğunu fark ederek duracaksın. O an şimşekler çakacak bilincinde. Havada yürüyen ayaklarını hissedeceksin. Bu belki senin bugüne kadar dönüp bakmadığın bir yer olacak. Hep orada durmasına rağmen hiç dokunmadığın ve hep sana ait olanı göreceksin. Sana bir şeyler oluyor. Dönüşüyorsun. Üstatlığa kabul veriyorsun. Vaz geçmiyorsun. Herkes senden vaz geçtiğinde bile sen kendinden vaz geçmiyorsun. Sığındığın tek yerin yine sen olduğuna açılıyorsun. Evet, sen kendine geliyorsun. Burası başta sana soğuk gelecek. Sevmeyecek, iteleyecek ve de belki de en dibi boylacaksın. İşte! Burada eğer sadece durma cesaretini gösterirsen o an sadece gökyüzüne bakıp “ gökte çatlak yok, herşey yolunda, kendimi seçiyorum. “Ben Benim” çığlığını atacaksın. “Geçiyorum, buradan da , başım yukarıda, herşey olması gerektiği gibi. Sorumluluğumu alıyorum diyeceksin.” Sevilen olduğunu kendini sevince anlayacaksın. Sen çok sevilen olduğunu anladığında, yalnızlığın da olmadığını göreceksin. Gerçek sevgiliyi fark ettiğinde bunun içindeki dişilinden sana sessizce gelmek için tüm bu oyunları oynadığını bileceksin.

 

Evet. Sadece yeni bir yılı değil yeni bin yılı kutluyoruz. Üstat olma yolculuğunda sana ait olmayanları bırakmaya ve içindeki tanrısallığı açmaya hazır mısın? Oyunu bitirmeye razı mısın? Talepleri bir kenara bırakarak yaşamı ve kendini seçmeye ve kucaklamaya izin verecek misin? Dışarıda bir şey yok. Olan sadece olması gerekenlerden.. Peki sen,  tüm bunlardan özgürleşme seçimini yapacak mısın?

 

Şimdi..

 

YENİ BİN YILIN HEPİMİZİ SARMASINA NİYET EDİYORUM!


 

E-POSTA GÖNDERYazarın Son Yazıları
- YENİ BİN YILIN KUTLAMASI!

- İNSAN VE BİRİCİKLİK

- ISSIZ ADANIN RUZİBE TASARIMI

- TECAVÜZE UĞRAYAN ÖZGECAN DEĞİLDİR!

- SEVGİLİMİZLE AYNI ODADAYKEN, ONA MEKTUP YAZMAK!

- Aralık Ayında Bizi Neler Bekliyor?

- ÖYLESİNE AŞK OLMAZ !

- VAROLUŞ İÇİN KURMACALARYAZARLAR

Yazarın En Çok Okunan Yazıları
- HAYVANLARIMIZI ASLINDA NEDEN SEVMELİYİZ?

- VEGAN OLMAK KORKULU BİR RÜYA MIDIR?

- SİZDEN OL`MA SİZİ SEVMEK!

- SEVGİLİLER GÜNÜ VE BİR AŞK HİKAYESİ

- KRALİÇE ÇIPLAK

- YORUMSUZ!

- Ben Bir Yunus Olsaydım...

- PEMBE HANIM VE MUTLU BEY! BU SEFER DE OLMADI
TRENDUS.COMBÜLTEN ABONELİĞİ

Trendus Bülten

Moda, güzellik, magazin, sağlık, yaşam ve teknoloji hakkındaki en güncel haberler Trendus bülten ile e-posta adresinize gelsin.

Hemen kaydolun!

Trendus.com
Copyright © Group Medya. Her hakkı saklıdır.