Trendus Logo
   HABERLER

 

Stranger Things’in Final Sezonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 

 

 

 

Yayın Tarihi: 18.02.2022 15:06:00

 

Görünüşe göre artık bu sezon Stranger Things karakterleri bize veda etmeye hazırlanıyorlar ama buna biraz daha zaman var. Dizinin yapımcıları Duffer kardeşlerin yaptığı açıklamaya göre 4. Sezon iki seferde yayınlanacak ve prömiyerler mayıs ve temmuz ayında olacak. Ardından dizinin 5. Sezonda final yapacağını söyleyen kardeşlerin belirttiği biglilere göre, kadroda ayrılmalar da yaşanma ihtimali var. 
 
Matt ve Ross Duffer, sosyal medyada Stranger Things hayranlarına uzun bir mesaj paylaştı. “800 sayfalık metin, neredeyse 2 sene süren çekimler, binlerce görsel efekt ve diğer sezonlara göre iki kat uzunlukta süren çalışma süreleriyle en yorucu ve en zevkli sezondu.” diyen kardeşler, çıkardıkları işle gurur duyduklarını söyledi. 
 
Daha önceki döneme göre çok daha uzun bir sezon hazırladıklarını söyleyen Duffer’lar sezonun iki kısımda yayınlanacağını, birinci kısmın yayın tarihinin 27 Mayıs, ikinci kısmın ise 1 Temmuz olduğunu belirtti. Gönderide sezonu “Diğerlerine göre daha uzun, daha çarpıcı ama aynı zamanda da sonun başlangıcı.” şeklinde tanımlayan Duffer kardeşler izleyicilerin beklentilerini arşa çıkardı. 
 
İzleyicileri heyecanlandırmak için söylenen öylesine şeyler mi yoksa gerçekten bu ihtimal söz konusu mu bilmiyoruz ama söylenene göre dizinin yan karakterlerinin kendi yapımları olma ihtimali var ama öncelikle, güzel bir bitişi hak eden Eleven ve birbirinden cesur arkadaşlarının hikayesini son kez iki sezon daha izleme şansı bulabileceğiz. Ne mutlu bize!
 


PAYLAŞ

 

E-POSTA GÖNDERBENZER HABERLERLOOKBOOK

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ


TRENDUS.COMBÜLTEN ABONELİĞİ

Trendus Bülten

Moda, güzellik, magazin, sağlık, yaşam ve teknoloji hakkındaki en güncel haberler Trendus bülten ile e-posta adresinize gelsin.

Hemen kaydolun!

Trendus.com
Copyright © Group Medya. Her hakkı saklıdır.