Trendus Logo
   HABERLER

 

Sex And The City Arkadaşlığı ‘Mükemmel Bir Kombinasyon’ Olabilir Mi?

Yıldızlar herkesin sevdiği dörtlü için sıralanıyor.

 

 

 

 

Yayın Tarihi: 9.11.2022 14:58:00

 

Sex And The City’nin devamı niteliğinde olan And Just Like That bugün vizyona girdi. Herkesin hayali olan Samantha, Charlotte, Carrie ve Miranda arkadaşlığı dizinin devamı niteliğinde olan And Just Like That'in vizyona girmesiyle tekrar gün yüzüne çıktı. Ünlü astrolog Alizia Kelly, karakterlerin doğum haritasını incelediğinde Carrie, Samantha, Charlotte ve Miranda’nın sadece Manhattan’a olan aşkları nedeniyle arkadaş olmadıklarını söyledi. Her bir Sex And The City karakterinin zodyakın dört unsurundan birini temsil ettiğini paylaşan Kelly, karakterlerin arasındaki bu bağın gerçekten olması gerektiğini savunuyor.

Alizia, Carrie’nin ikizler (hava), Miranda’nın Oğlak (toprak), Charlotte Balık (su), Samantha Aslan (ateş) burcu olduğunu açıklayarak, “Bu kadınları birbirine bağlayan sadece karşılıklı bir moda sevgisi değil. Aslında su, hava, ateş ve toprağın mükemmel birleşimi.” sözleriyle Sex And The City arkadaşlığının zannettiğimizden çok daha fazlası olduğunu vurguladı. Alizia, kombinasyonun aynı zamanda izleyicilerin kendilerini her zaman ana karakterlerden biri olarak görmelerinin bir parçası olduğunu da eklerken; hayallerimizi süsleyen arkadaş grubunu bulmak zodyakın dört unsuru ile gayet mümkün gibi, ne dersiniz? 


PAYLAŞ

 

E-POSTA GÖNDERBENZER HABERLERLOOKBOOK

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ


TRENDUS.COMBÜLTEN ABONELİĞİ

Trendus Bülten

Moda, güzellik, magazin, sağlık, yaşam ve teknoloji hakkındaki en güncel haberler Trendus bülten ile e-posta adresinize gelsin.

Hemen kaydolun!

Trendus.com
Copyright © Group Medya. Her hakkı saklıdır.