Trendus Logo
   HABERLER

 

Sevgililer Günü İçin Film Önerileri

Sevgililer Günü için hediye araştırmalarınız şimdiden başlamıştır diye düşünüyoruz. Biz de yavaş yavaş sizin için kolaylıklar sunmaya başlayalım istedik ve romantik bir Sevgililer Günü geçirmeniz için klasiklerden oluşan bir film koleksiyonu oluşturduk.

 

 

 

 

Yayın Tarihi: 18.01.2023 11:12:00

 

Sevgililer Günü için planlarınızı yapmaya başladınız mı bilemeyiz ama eğer dışarda geçirmek istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızda fayda var.  Sevgililer Günü güzel yerlerde rezervasyonsuz yer bulmak çok zor!

Gelgelelim bizler evde oturup romantik bir akşam geçirmek isteyen çiftleri hedef aldık. Bu karmaşada dışarı çıkıp taksi sorunu, fiyatlar, kalabalık gibi bir sürü can sıkıcı şeyle uğraştığınız Sevgililer Günü geçireceğinize, evinizde, sevgilinize sarılarak romantik filmler izleme fikri belki size de daha cazip gelebilir. Eğer siz de bizim gibi düşünüyorsanız fotogalerimizi inceleyebilirsiniz.

Bu seçtiğimiz filmleri ya da filmin sound track plağını satın alıp sevgilinize güzel bir kutuda, sevgi dolu bir notla hediye etmeniz de partneriniz için tatlı bir hediye olabilir, bizden söylemesi.
FOTO GALERİ


FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN


PAYLAŞ

 

E-POSTA GÖNDERBENZER HABERLERLOOKBOOK

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ


TRENDUS.COMBÜLTEN ABONELİĞİ

Trendus Bülten

Moda, güzellik, magazin, sağlık, yaşam ve teknoloji hakkındaki en güncel haberler Trendus bülten ile e-posta adresinize gelsin.

Hemen kaydolun!

Trendus.com
Copyright © Group Medya. Her hakkı saklıdır.