Trendus Logo
   ASTROLOJİ

 

Boğa Burcu 2017
Medikal Astroloji Yorumu


Boğa Burcu

2017’de Boğalar yeni girişim planları yapabilir. Bu konuda ne kadar heyecanlı olursanız olun fikirlerinizi yine kendinize saklayın. 2017’nin erken dönemlerinde dikkatli olmanız gereken en önemli konulardan biri fırsatlar. Oturduğunuz yerden hayal ettiğiniz şeylerin gerçekleşeceğiniz bekliyor olabilirsiniz ama o şekilde sadece fırsatları kaçırıyorsunuz. Tam tersi önce hedefinizi belirleyin ve bunun için aksiyon alın. 

Amaçlarınız bir kez adım attıktan sonra başarı Boğalar için imkansız olmaktan çıkacak. Günlük yaşantınızdaki rahat tavırların meyvesini ise bu yıl yiyeceksiniz. 
Mayıs başında doğan Boğalar 2017 yılında kendi içinize dönüp, ruhsal olarak huzur arayışına geçeceksiniz. Bunun için hislerinize güvenin ve psikolojik olarak kendinizi iyi hissedeceğiniz gruplara dahil olun. 

AŞK HAYATI
2017’de Neptün “arkadaşlık” yörüngesine giriyor. Bu yüzden arkadaşlık konusunda biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz. İşin içinden çıkamadığınız durum olduğunda sakinliğinizi koruyun. Diplomatik ve anlayışlı davranmaya çalışın. Şubat ile Mart ayları ise iyi arkadaş ilişkileri açısında en şanslı aylarınız. Özellikle Aralık’ın ortalarında arkadaşlarınız hayatına fazlasıyla eğlence ve mutluluk getirecek. 

Neptün’ün aldatıcı enerjisine kapılmayın. Bazı arkadaşlarınız radikal kararlar alıp hayatını değiştirmek zorunda kalacaklar aman bunun nedeni siz olmayın! 
Karşınızdaki kişinin ne düşündüğüne önem verin. Satürn gezegeninin Boğa’nın 8. evine girmesiyle birlikte partneriniz cinsel olarak fazla istekli olmayabilir. Bunun sebebi ise SİZİN yaptığınız ya da söylediğiniz bir şey olabilir. Bu yüzden kendi isteklerinizden çok karşınızdakinin taleplerine kulak verin ve daha toleranslı olmaya çalışın.

2017’de gizli bir aşk hiç beklemediğiniz bir zamanda karşınıza çıkabilir. Uranüs 12. evine giriş yapmasıyla bu ilişki daha da ciddileşebilir dikkat etmeniz gereken nokta bunu bir sır olarak kendinize saklamanız. Herkesin onay vereceği bir ilişki olmayabilir. 

KARİYER HAYATI
Boğa burcu çalışmalarının meyvesini nihayet yiyor. 12 yıldır beklediği refah, Jüpiter’in 6'ncı evinize girmesi ve 9 aylık süreli kalışı ile kariyerinizde büyük bir başarı yakalayacaksınız.

Jüpiter’in bu atağı sayesinde iş konusundaki kendinize olan güveniniz artacak ve bu da daha fazla bolluk getirecek. Jüpiter aynı zamanda yaptığınız işten keyif almanıza yardım edecek. Uzun zaman sonra ilk defa istediğinizi elde etme hırsı gelecek ve hiç durmadan hedefe ulaşmak için çok büyük ilerleme sağlayacaksınız. 

Boğa burçları 2017’de iş için fazla seyahat etmeye başlayacak. Bu seyahatler sırasında başarınızı ve yeteneklerinizi artırmak için fırsatlar gelecek, kaçırmayın. 
Yaptığınız işe daha çok sarılın, sarılınca ne kadar mutlu olduğunu görecekseniz. 
Jüpiter iş dünyasında fırsat kapısını aralar. Bu yüzden CV’nizi güncelleyebilir ve yükselme şansınızın daha yüksek olacağı firmalara gönderebilirsiniz. 

PAYLAŞ

 

E-POSTA GÖNDERÜnlü Astrologlar
2023 Yılını Yorumladı


26 Temmuz 2017 Çarşamba
Günlük Astroloji Yorumları


TAROT FALI

7 adet tarot kartı seçin
YORUMLA


16 Eylül 23 Eylül 2018
Haftalık Burç Yorumları


Merkür Gerilemesi 2017


Merkür GerilemesiYılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.

2017 Merkür Gerilemesi Takvimi için tıklayın

2023 Genel Burç Yorumları


Eylül 2018
Aylık Burç Yorumları


TRENDUS.COMBÜLTEN ABONELİĞİ

Trendus Bülten

Moda, güzellik, magazin, sağlık, yaşam ve teknoloji hakkındaki en güncel haberler Trendus bülten ile e-posta adresinize gelsin.

Hemen kaydolun!

Trendus.com
Copyright © Group Medya. Her hakkı saklıdır.