Trendus Logo
   ASTROLOJİ

 

Balık Burcu 2017
Medikal Astroloji Yorumu


Balık Burcu

Görüyorum ki sen seyahat ve keşif dolu bir yıl geçireceksin. İyi Şans ve Talih Gezegeni Jüpiter, Ekim’de uzun mesafeli bağlantı ve seyahat sektörüne hareket ediyor. Bu üç ay, seyahat etmen için en uygun zaman. Aşk, sıcak bölgeye ilerliyor ve paranın da dahil olduğu bir takım beklenmedik durumlar ortaya çıkabilir. Geleceği daima planlayabilirsin ve hazırlıklı olabilirsin, ancak bazı olaylar kontrolünün dışında gelişebilir.
2017 burç tahiminine göre büyük bir yangın çıkıyor. Jüpiter, Ekim’de Akrep burcuna giriyor ve bu da senin için genişleme, seyahat ve eğitim dolu bir yıl demek. Sen maceraperestsin ve yeni şeyler öğretmek en büyük arzun. Ve herşeyden önce, bugüne dek milyoner gibi hareket ettin, hala daha da paranın nereden geldiğinden emin değilsin.

Görüyorum ki son üç aydır hayatına birkaç Yay girmiş; yani kader ağlarını örüyor. Kişisel inançların ve felsefi görüşün gereği diğer dinlere ve inanç sistemine merak sarabilirsin.
10 Ekim’den sonra seyahat, yüksek ihtimaller arasında görünüyor; pasaportunu güncel tutmaya dikkat et. Bu dönemde kendine deniz aşırı komşular edinebilirsin. Eğer güvenli bölgenden uzaklaşırsan yeni ufuklar keşfedebilirsin.
Sen hassas bir ruhsun Balık, merhametli, anlayışlı, yardımseversin ve güçlü sezgilere sahipsin. Başkalarının gerçek hislerini anlamakta zorluk çekmiyorsun. Pastoral fantazilere dalabiliyorsun, romantic ve sempatiksin, hassas bir kalbe sahipsin. Diğer insanlar senin mistik tarafını tam olarak anlayamıyorlar ve zaman zaman sana kararsız yaklaşımlarda bulunabiliyorlar. Ancak sen, kendinden ödün verebilen ve merhametli bir yapıya sahipsin, başkalarının ihtiyaçlarını kendininkilerin önüne koyuyorsun.
Geçişte olan Neptün, senin zodyak burcunun üzerinde, bu dönemde kişiler değişimler yaşayabilirsin. Etrafındaki insanlardan pozitif enerji almaya dikkat etmelisin.
Hayatındaki tüm değişimlerle birlikte, kim olduğun hakkında kafanda soru işaretleri yaşamaya başlıyorsun Balık. Pek çok olay yaşıyorsın ve dolayısıyla artık eskiden olduğun kişi değilsin. Zaman zaman kendini, puslu bir rüyaya benzeyen bir gerçeklikte yaşıyor gibi hissedebiliyorsun. Sen kendini, insanların seni gördüğü gibi görmüyorsun; seni neden anlamadıklarını anlamıyorsun. Insnalara mesajlarını oldukça açık veriyorsun ama insanların bu mesajları doğru okumadıklarını düşünüyorsun. Senin en yakın zamanda, sana gerçekleri gösterecek, objektif bakış açısına sahip birisini hayatına alman gerekiyor. Ancak kendine sorman gereken bir soru var; “Gerçekten düşündüğün kişi misin?”
 
Aşk
Yıl boyunca düşüncelerin iş ve profesyonel amaçlarınla tükendi, ailevi endişelerin bir kenara atılmış durumda. Sana en yakın olanları kolaylıkla unutabiliyorsun. Geleceği planla ve yakınlarını bu planlarının odak noktalarına koymayı unutma. Iş yerindeki baskılar Aralık’ın sonuna doğru azalmaya başlayacak, ancak ailen seninle daha fazla zaman geçirmeye hevesliler, unutma. Onların özellikle iş hayatına dair biz takım tavsiyelerini alabilirsin. Aile dengelerin bu yıl biraz değişiyor – daha fazla sorumluluk sahibi bir ebeveyn olmayı denemelisin. Kariyerini, sosyal statünü veya prestijini, kişisel yaşamının önüne koymamalısın.
Aslolan ise sen yoruldun Balık; çok fazla çalıştın ve stress altındaydın. Şimdi biraz derin nefes al ve rahatla. Işler  kendi kendine yoluna girecektir. Mükemmellik için çok fazla çalışma, dünya üzerinde öyle birşey olmadığını unutma. Eğer daha fazla mükemmelliyetçi olursan, ortandan kırılabilirsin.
2017 tahminlerine bakıldığında bu, senin için seks yılı olarak da kabul edilebilir. Jüpiter Ekim’e kadar seks hanende kalacak. Eğer bir eşin varsa, biraz deneysel yaklaşarak ilk günlerinize geri dönebilirsiniz. Eğer bekarsan da maceraperest, dışa dönük ve karşı konulamaz çekiciliğe sahip birisi senin odak noktan olabilir. Bu kişiyi bulduğunda ona kendi özgürlüğünü ver, aksi takdirde bu ilişki senin için bir problem dönüşebilir. Böylece bu, senin bugüne kadarki en tatmin edici ilişkin olabilir, senin için mükemmel olanı bulabilirsin.
Ağustos’ta Dolunay burcunun üzerinde, önceliklerine odaklanman için sana yardım edecek. Muhtaçlıkla ihmalkarlığın arasındaki farkı anlama zamanı. Dolunay, tüm duygularını su yüzüne çıkartacak, belki de kendini ağlarken bulabilirsin.
Bu dönem, kişilsel projelerini tamamlaman için en uygun zaman. Kendini duygusal hissedersen, burcun sana ayağa kalkıp projelerine odaklanman gerektiğini hatırlatıyor.
Bahsettiğimiz aşka gelirsek eğer; bu gerçekten büyük bir aşk olmalı – büyük ya da hiç! Durağan aşk, senin için uygun değil Balık, yarı yolda kalmak veya karışık duygular hissetmek de. 2017’de gerçek tutkuyu hissetmek istiyorsun.
Unutma, Jüpiter Ekim’e kadar 9uncu hanende kalacak. Yani işleri yoluna koymak için hala vaktin var.
 
Para
Jüpiter, Ekim’e kadar 8inci hanende yoluna devam edecek. Bu hane, kişisel gücünü, korkularını, maaşını, seksi ve diğer insanlarla paylaştığın herşeyi temsil ediyor.
Başka birisinin cömertliğinden faydalandığın bir döneme girebilirsin. Eğer öyle olursa kendine, 2017’de ne yapmak istediğini sormalısın. Ancak gelecek için yatırım yapman sana tavsiye edilen en önemli konu.
Ayrıca görünüyor ki geçişte olan Plüton, solar 11inci hanen olan umutlar, amaçlar, planlar, hayaller ve dileklerde. Sınırları aştın ve istediğini elde etmek için sıradışı faaliyetlerde bulundun. Sana kimse yavaşlamanı veya paranı nasıl harcayacağını söyleyemez; yoluna çıkamaz. Bugüne dek çok şanslı ve talihliydin, ve bu talihinin asla bitmeyeceğini düşünüyorsun. Ancak çark dönebilir, belki şimdi belki ileride; dikkatli olmalısın.
2017 burç tahminin sana cüzdanındaki delikleri dikmeni tavsiye ediyor, paranı boşa harcamaktan vazgeçmelisin; bu seni daha mutlu veya daha iyi yapmaz. Yaptığın yatırımlardan bazılarından geri dönüş aldın ancak tüm bu geri dönüşlerini bir yatırım olarak yeniden değerlendirmelisin.
 
Kariyer
2017’de kariyerinde ciddi adımlar atabilirsin. Geçişte olan Satürn, solar 10uncu hanende ve 2015’den beri buradaki duruşunu sürdürüyor. 23 Aralık 2017’de hanenden çıkana kadar vaktin var; başarıya adım atabilirsin ama bunu yaparken çok yorgun ve işler istediğin gibi gitmiyormuş gibi hissedebilirsin. Eğer patronun ve iş arkadaşların olmadan daha iyi çalışacağını düşünüyorsan bu fikirlerinin yıl boyunca diğer insanlar tarafından anlaşıldığına emin ol.
Iş, kariyer, ün, sosyal hayat ve hayat statüsü gibi konularda ağır meydan okumalara maruz kaldın. Pek çok işini hallettin ve geçiş sonuçlanmadan pek çoğunu daha halleeceksin. Belki de sonunda emekli olmaya karar verebilirsin. Işin hakkında kararın ne olursa olsun, görev çizginin dışında da sorumluluklar edinebilirsin.

Son zamanlarda patron sen olmaya başladın; insanlara emirler verip ne yapmaları gerektiğini zorlayarak söylüyorsun. Sinirlerin biraz gergin olabilir mi? solar 10uncu hanenden geçmekte olan Satürn, bunun en önemli sebebi olabilir. Ancak tüm bunların yanında hiçkimseyi kaybetmeden işlerini tamamlamayı başarabiliyorsun.

Eğer çocuklarını yetiştirmek, iyi bi emekliliğe sahip omak veya işini yoluna koymak için çok çalıştıysan emin ol, ödülün son derece tatmin edici olacak. Profesyonel hayatında saygı görmeyi başardın; olduğun yerden gurur duymalısın. Eğer insanların seni kullandığını düşünüyorsan, tekrar düşün. Sen tüm o işleri, kendini iyi hissettiğin için yaptın. Kimseyi tüm bu ağır çalışma için suçlama, bunu kendin istedin.
Bu yıl senin için sıkı çalışma, sorumluluk ve disiplin demek. Amaçlarını düzenle ve işe başla.
 
Seyahat ve Eğitim
Gözlerini açacak seyahatler ve tecrübeler, yeni ihtimaller ve dünya, diğer kültürler ve inançlar hakkındaki öğretiler seni yeni bir boyuta taşıyacak. Dünyaya yeni bir pencereden bakmaya başlayacaksın. Deniz aşırı seyahatte bile bulunsan, kendi toprağından insanlarla tanışacaksın.

Inançlarının seni sınırlamasına izin verme. Başkaları yapabiliyorsa sen de yapabilirsin. Bu senin için “hadi yapalım” yılı olacak. 12 yıl öncesine bak ve bugününle kıyasla. Karşına hangi fırsatların çıktığına ve onlara yaklaşımlarından ne kadar tatmin olduğunu düşün.
Eğitim için mükemmel bir Jüpiter döngüsü içerisindesin. Okula dönmeyi düşünüyorsan, bu yıl tam zamanı. Bir şekilde bilgini geliştirmekten çekinme.

PAYLAŞ

 

E-POSTA GÖNDERÜnlü Astrologlar
2023 Yılını Yorumladı


26 Temmuz 2017 Çarşamba
Günlük Astroloji Yorumları


TAROT FALI

7 adet tarot kartı seçin
YORUMLA


16 Eylül 23 Eylül 2018
Haftalık Burç Yorumları


Merkür Gerilemesi 2017


Merkür GerilemesiYılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.

2017 Merkür Gerilemesi Takvimi için tıklayın

2023 Genel Burç Yorumları


Eylül 2018
Aylık Burç Yorumları


TRENDUS.COMBÜLTEN ABONELİĞİ

Trendus Bülten

Moda, güzellik, magazin, sağlık, yaşam ve teknoloji hakkındaki en güncel haberler Trendus bülten ile e-posta adresinize gelsin.

Hemen kaydolun!

Trendus.com
Copyright © Group Medya. Her hakkı saklıdır.