Trendus Logo
   HABERLER

 

Ekim Ayında Gökyüzünde Bizi Neler Bekliyor ?

Ekim ayına, Merkür’ün ileri hareketine geçmesiyle olumlu ve hızlı bir giriş yapıyor olacağız. Geri hareketinde aksaklığa ve gecikmeye uğrayan günlük rutin işlerimiz, hizmet verdiğimiz alanlar, kişisel bakım ve sağlık konuları gibi bir çok gündelik alanda tekrar tekrar harekete geçiyor olacağız. Yenilenmek tazelenmek için çok uygun bir süreç olacak.

 

 

 

 

Yayın Tarihi: 30.09.2022 16:28:00
Ekim Ayında Gökyüzünde Bizi Neler Bekliyor ?

 

 9 Ekim’de gökyüzünde Chiron’u da yanına alan bir Koç Dolunayı meydana gelecek. Bu dolunayla duygusal yaralarımızla yüzleşirken, geçmiş konulara da duygusal bir dönüş yapmamız mümkün. Fakat Chiron bize bu süreçte kendimizi nasıl şifalandıracağımızın da ipuçlarını veriyor olacak. Başlatmak istediğimiz bir konu ya da bir iş için girişimci bir tutumla, harekete geçmemize olanak sağlayacak cesareti kendimizde bulacağız.

11 Ekimde Merkür terazi burcuna geçerken, hak hukuk, adalet ve denge arayışı konuları gündemde olacak. Siyasi konular ve konuşmalar artarken, bazı kararsızlıkların da yaşanması söz konusu. Bunun yanı sıra gündemde sanat, moda ve güzellik konuları hakim olabilir. Bunlarla ilgili yenilik ve düzenlemeler yine gündeme gelebilir.

25 Ekim’de gökyüzünde gerçekleşecek ve etkisini 6 aya kadar gözlemleyeceğimiz güneş tutulmasının ana konusu  “değişim ve dönüşüm” adeta “küllerinden yeniden doğmayı” temsil eden enerjide olacak. Enerji kaynakları, üretim konularında beklenmedik değişimler, doğa koşulları, aniden gelişebilecek doğal afetler, savaş temaları, finansal kaynaklarda değişim ve dönüşümü bize hatırlatıyor olacak. Bu sürece adapte olmayı öğrenmemiz için gökyüzü bize 6 ay kadar bir zaman tanıyor olacak. Haritalarımıza göre bir çoğumuz  bu tutulmayı imkanlar doğrultusunda fırsata çevirecek.

30 Ekim’de Mars İkizler burcunda retro hareketine başlıyor. İkizler temalı konularda; eğitim, iletişim, dijital platformlar, pazarlama, ulaşım- ulaştırma, bilgi aktarımı konularında bazı sıkıntı ve aksamalara neden olabilir. Bazı gizli bilgi ve olayların aniden ortaya çıkması ve buna bağlı agresif tutumların gözlemleneceği bir süreç olabilir. Dijital platformlarda güvenlik önlemlerini arttırmamızda fayda olabilir. Dedikodu kaynaklı tartışmalar, yakın çevre ve kardeşlerimizle aramızda oluşabilecek problemlere çok açık bir gökyüzü var. Herkese sakin kalıp, bir taraftan da önemli büyük girişimlerde bulunmamamızın gerektiğini belirtmek isterim.

Duygu Uzuntaş


PAYLAŞ

 

E-POSTA GÖNDERBENZER HABERLERLOOKBOOK

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ


TRENDUS.COMBÜLTEN ABONELİĞİ

Trendus Bülten

Moda, güzellik, magazin, sağlık, yaşam ve teknoloji hakkındaki en güncel haberler Trendus bülten ile e-posta adresinize gelsin.

Hemen kaydolun!

Trendus.com
Copyright © Group Medya. Her hakkı saklıdır.