Trendus Logo
   HABERLER

 

Burcunuza Göre 2023 Yılında Sizi Neler Bekliyor

Bu yazımızda sizin için 2023 yılında burcunuza göre uygulayabileceğiniz birkaç tavsiyeyi yazdık.

 

 

 

 

Yayın Tarihi: 6.12.2022 17:00:00

 

Eylül, beraberinde gelen okula dönüş hissi ile birlikte geldi ve şimdi gitmek üzere! Aslında, birçok insan da bu dönemde gelecek yıl için hedefler belirliyor ve şimdiden önümüzdeki aylar için de planlar yapıyor. Bazılarımız ise burçların geleceğimizdeki birkaç önemli noktayla alakalı bize ipucu vermesini ve kararlarımızı verirken bize ufak yardımlarda bulunmasını seviyoruz! İşte bu yüzden bu yazımızda sizin için 2023 yılında burcunuza göre uygulayabileceğiniz birkaç tavsiyeyi yazdık.

 
Koç
2023'te aşk hayatınızda yeni bir sayfa açılacak. Bekarsanız, 2023, özellikle Nisan ayında değişimi başlatmak için iyi bir yıl. Çiftler genel olarak yaşamda daha fazla amaç bulmak isteyecek ve siz bunu partnerinizle yapmanın yollarını keşfetmekten keyif alacaksınız. Ama onlardan uzaklaştıysanız, bu, sonunda ayrılacağınız yıl olabilir.
 
Kariyer açısından proaktif olarak yeni bir şeye başlamanın zamanı gelmiş olabilir. Nisan-Haziran ortası özellikle sizin için ayrıştırıcı olacaktır. Kariyerinizi ve statünüzü değiştirmek için fırsatları kollayın. Hatta yeni yollarda kaydettiğiniz ilerlemeyle kendinizi şaşırtabileceğinizi bile söyleyebiliriz.
 

Boğa
Bekarsanız, insanlarla tanışmanın yeni yollarını aramak için 2023 harika bir yıl. Özellikle mayıs ortasından sonra, içinizi kaplayan bir neşe duygusuna ve bununla birlikte artan özgüveninize şahit olacaksınız. Çiftler için Nisan ayındaki tutulma, aşk hayatınıza daha fazla tutku aşılamak için harika olacak, ancak o dönemde çatışmalardan kaçınmalısınız.
 
Kariyeriniz ve genel yönünüz 2023'te, özellikle de önceliklerinizi yeniden düzenlediğiniz ve yeni girişimler hedeflediğiniz Mayıs ayında önemli ölçüde değişecek. Daha fazla tatmin ve istikrar sağlayan faaliyetleri ve projeleri benimsemeye hazırsınız.

 
İkizler
Yılın ilk çeyreğinde, içinizdeki sosyal kelebeği dışarı çıkarmanın keyfine varacaksınız. Bekarsanız, iyimser ve tutkulu biriyle tanışmanız muhtemel. Nisan ortasından Mayıs başına kadar ve Haziran ortasından sonuna kadarki dönem sizin için yeni biriyle tanışmak için ideal olacak. Çiftler daha maceraperest hissetmekten keyif alacaklar, ancak ilişkiniz kızışıyorsa, 2023 sonunda yollarınızı ayırdığınız yıl olabilir.
 
2023'te, özellikle Nisan sonunda, kariyerinizi pembe gözlüklerle görmeye başlama riskiniz var, bu nedenle 2023'te yeni bir hedefe ulaşmak için ayaklarınızı yere sağlam bastığınızdan emin olun.

 
Yengeç
Ocak ve ikinci çeyrek, aşk hayatınızı canlandırmak için mükemmel fırsatlar sağlayacak, bu nedenle partnerinizle bağlantı kurmak için ve bekarsanız sosyalleşmek için kendinize alan sağladığınızdan emin olun.
 
Özellikle Mayıs ve Haziran'da üretken oluşunuzla bu yıl kariyer basamaklarında yükselebilirsiniz. Yeni grup ve kuruluşlarla işbirliği yapacaksınız ve kariyerinizin artık size hitap etmeyen yönlerini bırakmaya hazırsınız. Özellikle Mayıs ayında aceleci kararlardan kaçınmalısınız.
 

                                             


 
Aslan
Aşk hayatınızı renklendirmek için harekete geçeceksiniz ve arkadaşlarınız bazen, görüştüğünüz bazı insanlara şaşıracaklar bile! Yeni ilişkiler denemeye istekli olabilirsiniz ve eğer bir ilişkideyseniz mevcut ilişkinizde yeni şeyler denemek isteyebilirsiniz. 2023 Nisan heyecan verici bir değişime elverişli olacak.
 
Ayrıca kariyerinizin iradeniz dışında gelişen kısımlarını düzeltme fırsatı da elde edeceksiniz ve yılın ilk çeyreği sizin için değişim planı yapmak adına ideal bir zaman olacak. Nisan ayındaki tutulmada değişimi ne kadar benimserseniz, sizin için o kadar iyi!
 

Başak
2023'te ilişkilerde barış, uyum ve istikrara değer vereceksiniz. Ve böylece özellikle üretken olduğunuz için Nisan ayıyla birlikte sorumlulukları ve evde ortak alanı paylaşma şeklinizi değiştirmeye başlayacaksınız. Yeni bir eş arayan bekar başaklar da o dönemde aktif olacaklar ve çift olan başaklar ilişkilerini daha sıcak bir yuvaya dönüştürme eğiliminde olacaklar.
 
Ocak ayından başlayarak kariyerinizde çeşitliliği ne kadar çok benimserseniz, 2023'ün keyfini o kadar çok çıkaracaksınız. Aksi takdirde, 'akışa devam etme' seçeneği tatmin edici olmayabilir. Dahası, proaktif olmak ve aktif olarak yeni projeler aramak ödüllendirici olacaktır.

 
Terazi
2023, aile içi ve/veya ilişkilerle ilgili önemli kararları sunacak ve bunlar en çok Nisan ayında dikkat çekecek. Çiftler, mevcut bağları derinleştirme şansı elde edecek ve birlikte stresli dönemler geçirecek, bekarlar ise partner veya flört olarak uyumlu birini bulma fırsatlarıyla karşılaşacaklar.
 
İş açısından, zaten yılın başında, koşullarınızda önemli değişiklikler olması muhtemeldir. Bazıları için bunlar ev ve/veya sağlık durumunuzdaki gelişmelerden kaynaklanacaktır. Nisan, kariyerinizde değişiklik yapmak için yine iyi bir ay olacak, ancak aceleci kararlardan kaçınmalısınız.

 
Akrep
Mayıs ayının önemli bir dönüm noktası getireceği 2023 yılında aşk hayatınıza yatırım yapma eğiliminde olacaksınız. Mevcut bir ilişki bölgenize girebilir. Bekarlar beklenmedik bir şekilde biriyle tanışabilir veya genellikle hiç düşünmeyecekleri birine aşık olabilir.
 
2023'te ciddi iş kararları ortaya çıkabilir. Başarının anahtarı yeni anlaşmalar ve işbirlikleri olacaktır. İkinci çeyrekte kariyerinizi geliştirme şansı elde edeceksiniz. Değişen çalışma senaryoları kişisel yaşamınızı etkileyecektir, bu nedenle kararlarınızı alırken iyi düşünün.
 
 
Yay
Aşk hayatınız cansız geçtiyse, özellikle Mart ayının sonundan itibaren ve Nisan ayı boyunca yıldızlar çabalarınızı destekleyeceğinden 2022, işleri renklendireceğiniz bir yıl olabilir. Bu, çabalarınız muhtemelen başarılı olacağı için, hem aşk hayatınızı hem de aile koşullarınızı yenilemek ve ilişkilerinizde inisiyatif almak için bu dönem iyi bir zaman olacaktır.
 
Kariyer açısından, hayatın Mayıs sonunda yoğunlaşmasını bekleyebilirsiniz. Bu nedenle, fikirlerinizi Mart ve Nisan aylarında harekete geçirmeyi düşünün, böylece yıl ortasında bir şeyleri lehinize değiştirmek için fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmaya hazır olsbilirsiniz. 
 
Oğlak
Modası geçmiş bir aşk kavramını bırakmaya ve birini sevmenin ve sevilmenin yeni yollarını benimsemeye hazırsınız. Özellikle Mart sonu, Nisan ve Mayıs aylarında yaşanan gelişmeler ve fırsatlar sizi şaşırtabilir.
 
2023'te kariyerinizde değişikliklerden kaçınmak zor olacak. Şöyle düşünün, bu sene bir metamorfoz sürecinde olacaksınız ve kariyeriniz kim olduğunuzun gerçekten önemli bir yönü, bu yüzden kanatlarınızı açın ve yeni seçenekler ve fırsatları kucaklayın. Çünkü bu sene her konuda değişim yaşama şansınız var.
 

Kova
Aşk hayatınızdaki gelişmeler büyük ölçüde kişisel koşullarınız ve heyecan ihtiyacınız ve hatta farklı bir şey (veya birisi) tarafından yönlendirilecektir. Ve bir aile planlıyorsanız veya ailenize bir katkı istiyorsanız, 2023 beklenmedik şeylerin olacağı bir yıl.
 
Kariyer açısından bu yıl, becerilerinizi geliştirmek ve yeni bir günlük rutini benimsemek için heyecan verici bir fırsat sunuyor. Neyse ki, olağan programınızı adım adım değiştirme fırsatını elde edeceksiniz. Ancak ilerleme kaydetmek için önce geçmişi geride bırakma motivasyonunu bulmanız gerekecek.

 
Balık
2023, aşk hayatınızın tadını çıkarmak için harika bir yıl. Romantizmin en yoğun olduğu zamanlar Ocak ayının sonu, Şubat ayının ortası ile Mart ayının ortası olacak. Hayatı pembe gözlüklerle görmediğinizden emin olun çünkü bu dönem sonucunda çok fazla romantizmin büyüsüne maruz kalmış olacaksınız.
 
2023'te birlikte çalıştığınız organizasyonları değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Değişim, size önceki yıllardaki kadar göz korkutucu gelmeyecek. Bu nedenle işinizin yeni yönlerini öğrenebilir, hatta yeni bir alana girebilirsiniz. Haziran, kariyer fırsatlarınız için kilit bir ay, bu yüzden gözlerinizi dört açın.
 
 
 
 
 


PAYLAŞ

 

E-POSTA GÖNDERBENZER HABERLERLOOKBOOK

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ


TRENDUS.COMBÜLTEN ABONELİĞİ

Trendus Bülten

Moda, güzellik, magazin, sağlık, yaşam ve teknoloji hakkındaki en güncel haberler Trendus bülten ile e-posta adresinize gelsin.

Hemen kaydolun!

Trendus.com
Copyright © Group Medya. Her hakkı saklıdır.