Trendus Logo
   ASTROLOJİ

 

Yay Burcu 2017 Genel Astroloji Yorumu
Aşk Hayatı, Kariyer ve Para Durumu


Yay

Yay burcunun 2017 tahminlerine bakarsak, seni kısmetli bir yıl bekliyor. Kaderin yıldızlarda yazılı. Kader kitabında yeni bir sayfa aç; 2017’de para ve aşk konularında çok şanslı olacaksın Yay.
Satürn, hala burcunun üzerinde ve 2 buçuk yıllık yolcuğuna, senin ayağa kalkıp tecrübelerinle hareket etmen gerektiğini söyleyerek devam ediyor. Yay üzerinde harcadığı zaman boyunca, büyük bir rol oynadı. Yay, sakın unutma, Satürn karmayı ve kaderini yönlendiriyor. 

Unutma ki Satürn, geçmişte astrologlar tarafından çok kötü bir üne sahip. Yoluna kısıtlamalar getirebilir ama 2017 boyunca seni koruyacak da. Bu yüzden bazen ne kadar zorlarsan zorla eline hiçbir şey geçmeyebilir. Satürn, Koruyucu Melek rolünde, senden daha bilgili; bu yüzden istediğin ve senin için iyi olan bambaşka iki konu olabilir.

Hayatında kaç defa geri dönüp baktın ve aslında gerçekleşmeyen olayların senin hayrına olduğunu düşündün? Bu, Satürn’ün senin üzerindeki bilgeliğinden başka bişey değil. O, bilge partner, yaşlı ve zor ama iyi bir öğretmen; ne zaman ki dersini alırsın, o zaman seni diğer hiçbir gezegenin yapmayacağı şekilde ödüllendirecek.

Bir doğruluk arayıcısı olarak Yay, yaşadığın dünyayı daha iyi anlaman için devamlı adım atıyorsun. Doğanın felsefesi gereği geniş fikirlisin ve genellikle risk almaktan çekinmiyorsun. Bir sonraki faz senin zihninde olacak. Zararsız, neşeli ve optimistsin, hevesli ve dışa dönüksün. Insanlar seni patavatsız olmakla suçlayabilirler Yay, bu talihsiz bir durum çünkü sen sadece gerçekçi oluyorsun. Farklı kültürler senin aklını başından alıyor, maceraya açıksın ve dünyanın geri kalanını görmeye can atıyorsun. Devamlı hareket halindesin. Dünyanın her yerindeki insanlar senin cömertliğinden, tolerenden ve yumuşak başlılığından etkilenecekler.
Satürn’ün 25 Ağustos’ta yeniden hareketlenmesiyle soru, yeniden öğrendiklerinle tatmin olup olmadığın. 6 Nisan’dan 25 Ağustos’a kadar geçen sürede yeniden öğrenme sürecine gireceksin ve sorularına cevap bulacaksın. 
Yay astrolojisi diyor ki, zodyaktaki en düşüncesiz burçlardan birisin, şansını deneme isteğin sınırları zorlayabilir, belki biraz yavaştan almak isteyebilirsin. Hayattaki dengeleri göz önünde bulundurmalı ve karşına çıkan fırsatları değerlendirmeden önce uzun vadede gerçekten olumlu sonuçlar doğurup doğurmayacağına bakmalısın. Durup düşünmeye gücün yetebilmeli. 

Aşk
Konu aşka geldiğinde beklenmeyeni beklemelisin Yay. Verilen sözler değişebilir veya bozulabilir, o yüzden birine bağlanmadan önce iki kere düşün. Insanlar daime göründükleri gibi olmayabilirler veya onlardan beklediğini bulamayabilirsin. 
Bazı romantic sallantılarının arasında daha da romantic olabilirsin ve heyecan arayabilirsin. Bütün yumurtalarını aynı sepete koyup başına büyük dertler açma Yay. Uranüs, solar 5inci hanen olan yaratıcılık, aşk ve romantizmde. Ancak bunların hiçbirinin kalıcı olmasını bekleme. Sadece keyfine bak.
Uranüs’ün bu geçişinde sivri yaratıcılıkların olabilir. Yeni yetenekler keşfedip bir artist olduğunu keşfedebilirsin. Filmlerin, videoların, kameraların ve filmlerle ilgili herşeyin keyfini çıkar. Dans, müzik, sanat veya edebiyat konusunda uzmanlaşabilirsin. Dışarı çık ve hayata iki elinle sarıl; eğlenmeye bak. Sadece kanunlara uy ve başını belaya sokma Yay. Karşı cins seni son derece gözkamaştırıcı ve çekici buluyor, yani 2017’de birkaç göz kırpması bekleyebilirsin. 
2017 yılına, sana Eylül 2015’te söylediğim dileklere odaklanarak başlamalısın ya da en azından henüz gerçekleşmemiş olanlara. Sadece üzerine düşeni gerçekleştirdiğinden emin ol. Ne olursa olsun Jüpiter’in elinde sihirli bir değnek yok ve senin çaba göstermene ihtiyacı var. Yani Yay, sen üzerine düşeni yap, gerisini Jüpiter halletsin. 
Yay burcunun 2017 astrolojisi, bir planın var olduğunu gösteriyor. En azından seni başarılı ve etkili arkadaşların arasına koyuyor ve duygusal destek, belki de fazlasına kavuşmana yardımcı oluyor. Eğer kendine bir seyahat arkadaşı veya tecrübelerini paylaşacak bir arkadaş arıyorsan Jüpiter sana mükemmel kişiyi getirecek. Bunun arkadaşlık hanesi olduğunu unutma, aşk değil. Bunun yeni bağlantılar oluşturmanı sağlayacak bir fırsat olduğunu unutma. 
Tabi ki bu, arkadaşlıktan aşk doğamayacağı anlamına gelmez Yay. Ancak 2017’den aşk bekliyorsan söylemeliyim ki, öncelikle eğlenmeye ve fırsatları değerlendirmeye odaklan, aşk eninde sonunda gelecektir.

Para
Geçtiğimiz yıllarda gerçekleşen bir takım olaylardan dolayı iyi ya da kötü, değerlerin ve önem verdiğin herşey bir metamorfoz içine giriyor ki bu hem kişisel hem de psikolojik varlıklarını etkiliyor. Ancak farketmeye başladığın o ki, insanlara karşı daha imtiyazlı olmalısın. Bu aralar diğer tarafla ve ruhani durumlarla daha çok ilgilenmeye başlayacaksın.
Plüton’un geçişiyle birlikte solar 2nci hanen olan para, finansal resminin bir takım değişiklikler içine girmeye başladığını gösteriyor. Finansal bir atlıkarıncada gibi hissedebilirsin. Bir zamanlar çok zengin ya da fakir olduğunu, şimdi de çok fakir ya da zengin olduğunu hissediyor olabilirsin. Paranın komple değişimi hayatındaki etkinliklerin ve durumların değişimine de sebep olacak.
Hayatın sana para konusunda öğretmeye çalıştığı nedir sevgili Yay? Paranın eksikliğine mahkum edilmedin, sadece kendini nasıl tanımlaman gerektiğini öğrenmeye başlıyorsun, ne kadar paran olduğunu değil. Para sana öz saygı vermez, ama onsuz kalmak öz saygını yeniden geliştirmeye başlayacaktır. Böylelikle hayatında ne olursa olsun hiçbir şeyin seni yıkamayacağını öğreneceksin. 

Kariyer
Kariyer tahminin gösteriyor ki Güneş, 2015’de geldiği burcunda Aralık 2017’ye kadar kalacak. Satürn’le birlikte her burç ağır dersler alacak. Daha ağır sorumluluklar alacaksın ve biraz bunalabilirsin. Her zamankinden daha çok yorulabilirsin ve bu geçiş esnasında fiziksel buhrana düşebilirsin. Ama sıkı dur, bu tesadüf sadece her 28-30 yılda bir gerçekleşiyor. Yani bunu bilmen iyi, bunu bir büyüme döngüsü olarak kabul edebilirsin. 
Disiplin Gezegeni Satürn’le birlikte 2017’de daha sıkı çalışıp daha çok ödül alacaksın. Bu yıl çok fazla sorumluluk alacaksın ama sonuçları seni gururlandıracak. 
Yay burcundaki Satürn’ün geçişi, senin için bir uyanışı temsil ediyor. 2017’de gerçekçi olmalı ve sağlığın, hedeflerin ve hayatın hakkında ciddileşmelisin. Hayat sana pek çok ders verecek; başta adaletsiz gibi görünse de yaşamın gerçekleriyle daha iyi yüzleşmeni sağlayacak öğretilerde bulunacak. Zaman güçlenme zamanı, ancak optimist Yay, başkalarından eleştiri almaya açık değilsin. 
İlk olarak yıldızlar, bir iş bulmanı ve kazandığın her kuruşu kenara koymanı öğütlüyor. Geleceğin için birikim yap.
İkinci olarak burç tahminleri, sana işinde ve hayatında ne yapman gerektiğine karar vermeni söylüyor. Kök salmak için doğru zamandasın, görülerini ve gelecek planlarını hazırla. Unutma ki bu adımlar 2015’te atman gereken adımlardı. Ancak 23 Aralık 2017’ye kadar Satürn burcunda olacağı için hala vaktin var, henüz çok geç değil.
Bu geçiş sana her ne kadar zor görünse de bu senin için “altın fırsat”ın ta kendisi. Sağlıklı bir şekilde kendine odaklanmalısın. Ne olursa olsun yapman gereken sıkı çalışmak, sorumluluk sahibi olmak, uzun süreli hedeflerine odaklanmak ve para biriktirmeye başlamak. Patronların, alien, devlet yetkilileri, hukuk görevlileri gibi otoriter kişiler bir şekilde hayatına girebilir ve sana ders verebilir ama direnme. Yasaları öğren, çiğneme. Onlarla yaşamayı öğren. Kanunları ve kuralları lehinde kullanmanın yollarını bulabilirsin.

Sağlık
10 Ekim’de Jüpiter 12nci hanenden geçerken sağlığınla ilgili en büyük dönüşümleri yaşabilirsin. Eğer Akrep arkadaşın varsa onlarla konuşabilir, geçtiğimiz 12 ayın onlar için nasıl geçtiğini sorabilir, yardım alabilirsin. Bu geçişte ruhani öğretilere önem verebilirsin, sana senin hakkında daha çok bilgi vereceklerdir. Ruhunun derinliklerini keşfe çıkabilirsin.
Geçmişin ve geçmiş yaşamın senin için önemli bir konuma gelebilir, günümüzü nasıl etkilediğini düşünebilirsin. Herhangi bir büyük gezegenin bu haneden geçişi seni daha dokunaklı bir hale getirebilir, bu senin hem geçmişini hem geleceğini düşünmene sebep olabilir. Kendini hasta ve dezavantajlı durumda olanlara yardım ederken bulabilirsin. 
Sağlık sektöründe çalışıyorsan bu senin için harika bir döngü olacaktır. Bu hane aynı zamanda teorik matematik ve kuantum fiziğiyle de ilgilenir. Yani Yay, yeniden bu alanlarda çalışmaya başlarsan muhteşem buluşlar gerçekleşebilir. 
2017’de Jüpiter, gizli düşmanları ortaya çıkaracak. Jüpiter’in sana hediyesi sadece bu ortaya çıkarma değil, onların sabotajlarını da görmene yardımcı olup, arkandaki gözlerin olacak. 2018’de tüm limitlerinden arınmış olacaksın.

PAYLAŞ

 

E-POSTA GÖNDERÜnlü Astrologlar
2023 Yılını Yorumladı


26 Temmuz 2017 Çarşamba
Günlük Astroloji Yorumları


TAROT FALI

7 adet tarot kartı seçin
YORUMLA


16 Eylül 23 Eylül 2018
Haftalık Burç Yorumları


Merkür Gerilemesi 2017


Merkür GerilemesiYılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.

2017 Merkür Gerilemesi Takvimi için tıklayın

Medikal Astroloji 2023


Medikal Astroloji

Medikal Astroloji Nedir?


 • Kişide hangi hastalıklara eğilim olacağını bizlere verir,
 • Sağlığı koruma konusunda yardımcı olur,
 • Genetik yapımızı
 • Vücudunun güçlü ve zayıf yönlerini,
 • Hastalıklara yatkınlık durumunu
 • Çalışma şartlarımızı, streslerimizi, konomik durumumuzu, beklentilerimizi ortaya çıkarır.
 • Şu andaki sağlık durumunu ve yaşam kalitesini ortaya koyar.
 • Operasyon için en uygun tarih ve zamanı belirleyebilir.
 • Hastalık gidişatını belirler


 • Eylül 2018
  Aylık Burç Yorumları


  TRENDUS.COM  BÜLTEN ABONELİĞİ

  Trendus Bülten

  Moda, güzellik, magazin, sağlık, yaşam ve teknoloji hakkındaki en güncel haberler Trendus bülten ile e-posta adresinize gelsin.

  Hemen kaydolun!

  Trendus.com
  Copyright © Group Medya. Her hakkı saklıdır.