Trendus Logo
   ASTROLOJİ

 

Terazi Burcu 2017 Genel Astroloji Yorumu
Aşk Hayatı, Kariyer ve Para Durumu


Terazi

Burcun, herşeyin mümkün olduğu limitsiz bir yıla giriyor. Kararlarının arkadasında ol ve 2017’de kendine güven. Terazi burcu olarak dengede, uyum içinde ve adaletli bir dünyanın ortasında bulunacaksın. Aklını toplayıp karar verme konusunda zor zamanlar geçirdiğin biliniyor. Terazi, sen iyi huylu, iyi yetiştirilmiş, yabancılara karşı nazik ve uyumlusun. Ortaklık burcu tarafından yönetiliyorsun, diğer insanların arasında olduğunda kendini çok daha iyi hissediyorsun. Bir takımın parçası olduğunda daha mutlusun ve bir ilişki içindeyken serpilip büyüyorsun. Bunun en büyük sebebi ise Venüs’ün, Aşk Gezegeni’nin etkisi altında olman. Öyle ki romantizm, hem sosyal hem de flört hayatının odak noktasında. Herhangi bir sebebi olmaksızın para harcamaktan kaçınmıyorsun. Sen, güzellik ve uyum içinde bir dünyada yaşamayı tercih ediyorsun.
2017 burç haritan gösteriyor ki, Jüpiter, solar 1inci hanenden geçiyor. 2016 Eylül’de başlayacak olan bu geçiş 10 Ekim 2017’ye kadar izlerini üzerinde bırakacak. Bu, Noel Baba’nın seni bütün bir yıl ziyaret etmesiyle aynı etkide olacak. Bu geçiş neredeyse her 12 yılda bir gerçekleşiyor, yani kendine zaman ayırıp gezmek, eğlenmek, arkadaşlarınla vakit geçirmek ve keyif aldığın herşeyi yapmak için doğru zamandasın. 
Terazi’nin 2017 tahminleri, bu yıl ilişkilerinin beklenmeyen dönüşler gerçekleştirebileceklerini gösteriyor. Sen bağlanmış bir Terazi’sin; ilişkinin, sadece daha büyük ve güzel bir şekil alacağı bir sona gelebilirsin. Eğer ilişkin bitmezse, altyapıda herşeyin bir gelişim ve büyüme içinde olduğunu unutma. Umulmadık insanlar bu yıl hayatına girebilir ve onların etkisiyle sadece aşk hayatın değil, aynı zamanda iş hayatın da değişime uğrayabilir.

Aşk
2017, senin “muhteşem dünya”na odaklanarak, bencilce başlayacak. Ancak yıldız haritan, kesinlikle böyle olmadığını, kimsenin sana tersini söylemesine izin vermemeni söylüyor. Burcunda Delfi’nin kahini (Oracle)  sana “kendini tanı” diyor. Kimlerle daha iyi olacağını bilen insanlar, daha sağlam ilişkilere sahip olurlar, daha iyi tercihler yaparlar ve daha mutlu olurlar. Bu ciddi bir ruh işidir, daha derine bakmaktan ve kendini yeniden tanımlamaktan korkma. Kendini ne kadar iyi tanırsan daha iyi bir pozisyonda olacaksın ve 2017’nin sana sunacağı pekçok fırsattan daha büyük avantajlar elde edeceksin. Süreç seni daha ruhunun daha derinine götürecek, motivasyonlarını ve insanlarla ilişkilerini anlamana yardımcı olacak.
2017 yılının başında enerjik ve romantic olacaksın. Beklenmeyeni bekle – Eros’un oku her anı seni vurabilir Terazi. Eğer burcun ikinci yarısında doğmuş bir Terazi isen kolaylıkla yanlış kişiye bile aşık olabilirsin. En yakın arkadaşlarınla birkaç kontrol işleri yoluna koyman konusunda sana yardımcı olabilir. Henüz tanıştığın birisine bağlanmadan önce kendine zaman yanı. Yılın sonuna gelmeden önce eski ilişkilerin bitmiş veya kesin biçimlerde değişmiş olabilecek. Yılın başında nasıl olursa olsun daha sağlam bir ilişki içinde kendini bulabilirsin.

Solar 7nci hanenden geçmekte olan Uranüs, günlük yaşamına beklenmedik bir sosyal çevre gelebileceğini söylüyor. Uranüs’ten ne geleceğini asla bilemezsin, özellikle konu partnerinse. Çoğunlukla “diğer kişi/ler”  beklenmedik olaylarla hayatına hareket getirebilirler, dram, en çok karşılaşabileceğin konu olabilir. Ancak bu Uranüs tipi insanlar hayatından sadece gelip geçecek, sıradışı yaşamları, hobileri, giyimleri hatta konuşma tarzlarıyla yaşamına renk katacak ve gidecekler. Kalmaları sadece bir kısa süre için  keyifli olacaktır.
Koşullar ne olursa olsun 2017’de heyecan veya dram katmak için yeni insanlar hayatına girecek. Ancak Uranüs’ün sabit veya uzun süreli ilişkilerle hayatına girmesini bekleme. Bu yıl evlilikte, ilişkilerde veya diğer insanlarda monotonluk veya durağanlık gözlemlenmeyecek. Uranüs’ün enerjisi tahmin edilemez ve bu yeni insanlar dahi çılgınlığında olabilirler. Bu tarz insanlar özgür ruhlu ve bağlanmayı asla kabul etmeyen karakterde olurlar. Ancak Koç’un enerjisi Uranüs’ün bu 7 yıllık geçişine bağlı olduğu için tüm bu durum daha da öngörülemez durumdadır. 

Aynı Britney Spears gibi, sisin içinden uyanmadan evlendiğini fark bile edemeyeceksin veya zaman akıp geçene kadar partnerinden ayrıldığını anlayamayacaksın. Çok geç olana kadar ilişkinin çıkmaza girdiğini farkedemeyebilirsin. Bazı Terazilerin partnerlerinin ciddi sağlık sorunları olabilir, unutkanlaşabilirler veya yüksek alkol almaya başlayabilirler. Ancak iyi tarafından bakarsak, çok yaratıcı ve üretken olabilir, sanatsal olarak şaşkınlık yaratabilirler.
28 Mart’ta, Yeni Ay 7nci hanene Güneş’I, 1inci hanene ise Jüpiter’I getirecek. Bu da hayatına daha çok anlayış ve rahatlık getirecek. Kim olduğundan daha çok emin oldukça ilişkilerinde daha rahat olacaksın ve gelecekten ne beklediğini bileceksin. 
Burç tahminin gösteriyor ki ayın bu geçişleri, kendi içini keşfetmen için sana fırsat tanıyacak. Geliştirici ve içsel kitaplar okumaktan çekinme; özellikle psikoloji ve kişisel gelişim kitapları mutlaka elinin altında olması gerekenlerden. Enerjin değişecek eğer bekarsan, aynı senin gibi kim olduğunu bilen kişileri sana çekecek. 

Ilişkisi olan Terazi, yıldız haritası tahminin, bu dönemde bir bağlılığının olmasının faydalarını göreceğini söylüyor. 1inci hanendeki Jüpiter, daha çok kendini keşfetmeye aç olcağını ve sınırlarını keşfetmeye başlayacağını söylüyor. Jüpiter, 10 Ekim’e kadar burcunca kalacak, unutma. Fikirlerini geliştir, değişmeye devam et, keşfetmekten vazgeçme ve sağlık ve görünüşünü geliştir. 
Ailende oluşabilecek değişiklikler ise bu yıl çok fazla değil. Ailen taşınabilir veya enerji dinamiği benzer bir olay ile değişebilir.

Para Durumu
Finansan durumun en çok Jüpiter 10 Ekim’den sonra, 2nci hanene geçerken değişecek. Şimdi herşey para ve özsaygınla alakalı. 
Jüpiter bu dönemde yeteneklerine daha fazla takdir getirecek. Kişisel ilişkilerinde alttan alan taraf olurken üstündeki gölge bu dönemde kalkmaya başlayacak ve pek çok kişinin senin bu tavrını haketmediğini görmeye başlayacaksın. Ilişkilerini bu şekilde devam ettirmek yerine pek çoğunu bitirmenin daha uygun olduğuna karar vereceksin. Değer kavramın geliştikçe paran ve birikimlerin ise bu durumdan etkilenecek, o yüzden elini çabuk tut.
Birikimlerin ve yatırımların da dahil olmak üzere ekonomik durumda düzelmelere açılan bir kapın var. Maaşına gelebilecek zam, daha yüksek bir pozisyon veya yeni bir gelir kapısı bunun sebeplerinden olabilir. 
Ama unutma Terazi, bu lotoyu kazanmana yardımcı olacak bir hanen değil- bu, Jüpiter geçerken kendi çalışmanla kazanacağın paranın artışta olacağı bir hane; o yüzden arkana yaslanıp bekleme. 
Jüpiter’in bir diğer getirisi ise eğer bekarsan, yatırım yapabileceğin bir ilişkinin gelmek üzere olduğu. Eğer hala o özel kişiyi bekliyorsan duygusal yatırım yapabileceğin o kişi çok yakında.

Kariyer
Yeni yıla başlamak için daha iyi bir başlangıç yapamazsın. 2017 Terazi kariyer tahminlerine baktığımızda Jüpiter, Şans ve İyi Talih Gezegeni, profesonel hayatında tam olması gerektiği yerde. Aklındakileri söylemek için kendine güven, belki patronundan bir zam bile isteyebilirsin. Bu değerde olduğunu unutma, başkalarının da bildiğinden emin ol. Burç ayının ortasında doğduysan kariyer açın tam da istediğin yerde.
Günümüz ile Ekim arasında seyahat, ön plana çıkıyor. Özellikle uzun mesafeli seyahat, eğer ki önceden beri planlıyorsan, çantanı toplayıp gitmen için doğru zamanda. Eğer deniz aşırı bir seyahate gideceksin bu senin için son derece eğitici olacak. Döndüğün zaman dünyaya bakış açın tamamen değişmiş ve gelişmiş olacak. 
Iş hayatına geri döndüğümüzde, Jüpiter seni risk alman için zorluyor. Bu, senin kendi işini kurman ve kendi yeteneklerini ön plana çıkarman konusunda bir cesaretlendirme olabilir. Bunu yapana dek, doğru olup olmadığını bilemeyeceksin. Eğer denizaşırı çalışmak aklındaysa, 1inci hanendeki Jüpiter bu konuda sana yardımcı olacak ve daha büyük adımlar atabileceksin.
6ncı hanenden geçen Neptün, işe alacağın marangoz, elektrikçi, tamirci gibi insanların dürüst ve güvenilir olacağından emin olmanı istiyor.

Sağlık
6ncı hanendeki Neptün değişik hastalıklara yakalanabileceğini ya da değişik hastalıkları tecrübe edeceğin faaliyetlerde bulunabileceğini gösteriyor. Neptün burada sana alternatif tıp tekniklerini öğretmeye çalışıyor olabilir.
Neptün’le başedebilmenin en etkili yolu ile maneviyat, yoga, meditasyon veya diğer ruhani faaliyetlerdir.
Neptün sana doktorların kolay tanı koyamayacağı veya zor tanı koyacağı hastalıklar getirebilir. Çünkü görevi, senin hayata bakış açını değiştirmek. Ayrıca seni kötü ve negatif alışkanlıklarını değiştirmeye yöneltmeye çalışıyor.
Diğer taraftan sağlığın, tek dikkat etmen gereken husus olmayabilir. Söz konusu olan partnerinin sağlığı da olabilir. Partnerinin sağlığı bu dönemde her zamankinden daha kırılgan olabilir. Bunun fiziksel ya da psikolojik bir geçiş dönemi olma ihtimali çok yüksek. Burada önemli olan ise senin onunla ilgilenmen, duygularını incitmeden yardımcı olman.
Evcil hayvanlarına da dikkat et Terazi; kaybolabilir veya çalınabilirler. Özellikle bakmasını istediğin kişiler onlara karşı senin kadar dikkatli ve hassas olmayabilir. Eğer evcil hayvanın yoksa da Neptün, başka birinin evcil hayvanına bakma görevini sana verebilir. Bu dönemde evcil hayvanlara karşı iyi bir insan olmaktan çekinme.
 

PAYLAŞ

 

E-POSTA GÖNDERÜnlü Astrologlar
2023 Yılını Yorumladı


26 Temmuz 2017 Çarşamba
Günlük Astroloji Yorumları


TAROT FALI

7 adet tarot kartı seçin
YORUMLA


16 Eylül 23 Eylül 2018
Haftalık Burç Yorumları


Merkür Gerilemesi 2017


Merkür GerilemesiYılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.

2017 Merkür Gerilemesi Takvimi için tıklayın

Medikal Astroloji 2023


Medikal Astroloji

Medikal Astroloji Nedir?


 • Kişide hangi hastalıklara eğilim olacağını bizlere verir,
 • Sağlığı koruma konusunda yardımcı olur,
 • Genetik yapımızı
 • Vücudunun güçlü ve zayıf yönlerini,
 • Hastalıklara yatkınlık durumunu
 • Çalışma şartlarımızı, streslerimizi, konomik durumumuzu, beklentilerimizi ortaya çıkarır.
 • Şu andaki sağlık durumunu ve yaşam kalitesini ortaya koyar.
 • Operasyon için en uygun tarih ve zamanı belirleyebilir.
 • Hastalık gidişatını belirler


 • Eylül 2018
  Aylık Burç Yorumları


  TRENDUS.COM  BÜLTEN ABONELİĞİ

  Trendus Bülten

  Moda, güzellik, magazin, sağlık, yaşam ve teknoloji hakkındaki en güncel haberler Trendus bülten ile e-posta adresinize gelsin.

  Hemen kaydolun!

  Trendus.com
  Copyright © Group Medya. Her hakkı saklıdır.