Trendus Logo
   ASTROLOJİ

 

Oğlak Burcu 2017 Genel Astroloji Yorumu
Aşk Hayatı, Kariyer ve Para Durumu


Oğlak

2017’de Satürn, içinde gizlenmiş tüm potansiyelleri keşfetme arzusu ile silahlanmış olduğunu tahmin ediyor. Özellikle Plüton’un yardımıyla hayatının her alanında pozitif değişim yaratabilirsin. Burcun ikinci yarısında doğan Oğlak için Güneş, tüm derin korkuları ve sırları karıştıracak. Satürn’se tüm gizli yeteneklerini ortaya çıkaracak. Bu süreci engellemeye çalışma sevgili Oğlak.
Senin yöneticin Satürn, 2017 yılında 12nci hanendeki gerilemenin büyük bir parçası. 6 Nisan-25 Ağustos arasındaki dönem iç öğrenme, karmanın kabulü ve bir dereceye kadar ödenecek borçlarla ilgili olacak. Geçmişte sana kimin yardım ettiği, kimin engel olduğuna bu sefer dikkat et. Öfke, tutkunun tükenmesi, öc alma gibi negatif duyguların seni etkilemesine izin verme.
2017 astrolojisi gösteriyor ki, insanlar sana gerçek yüzlerini göstermeye başlayacaklar. Hayatındaki negatif insanları affetmek zorunda değilsin ama karmik zincire yardım edecektir. Unutma, güçlü olan ruh arkasını dönüp gitmeyi bilendir. 2017’de Satürn’ün sana öğreteceklerinin başında bu geliyor.

Tabii ki Oğlak, bu paranın diğer yüzünde insanlar, onlar için yaptığın harika işleri geri ödemeye başlayacaklar. Bu insanlar sadece sana yardım etmek istiyorlar ve karşılığında birşey istemiyorlar. Eğer bundan faydalanabilirsen sen de karma için bunu başkasına yapıp bir zincir oluşturabilirsin.

Sen tutkulu ve hırslısın Oğlak, güvenilir ve gerçekçisin. Ne istediğine bir kere karar verdin mi onun arkasından sonuna kadar gidersin. Arkadaşların ve alien sana güveniyorlar. Gerçekçilik ve dikkatlilik senin yaratılışında var.
Değişim Gezegeni Plüton’la birlikte hayatında radikal başlangıçlar yaparak yıla başlayacaksın. Bu, öğrenip büyümen için büyük bir fırsat. Hayatındaki insaların tanıdığın kişiler olmadığını öğrenmek senin için sürpriz olabilir.
Sağlık ve fitness konularına bu yıl biraz daha değinebilirsin. Temmuzdan yılın sonuna kadar ilişkinde olumlu dönüşler yaşayabilirsin.
28 Kasım 2008’de dönüşüne başlayan Plüton, tam bir metamorfoz içerisinde ve kişiler değişimlerin 10 yılını tamamladı. Bu değişimleri sen görmüyor olabilirsin ama diğerlerinin gördüğüne emin ol.
En kötüsünün bitmesine sadece birkaç yıl kaldı. Bu yolculuktan çok fazla haz duymamış olabilirsin; pek çok duygusal travma atlattığını söyleyebiliriz. Davranışsal uçlarda bulunmuş ve önemli ilişkilerini bitirmiş olabilirsin. Fakat bu döngü boyunca pek çok hedefini tamamladın. Başkalarının sana engel olmasına izin vermedin.

Plüton, Oğlak’ın güneş burcu enerjisiyle birleşince kartlarını nasıl oynayacağını öğrendin; daha gizli, insanları bir kol uzaklıkta sana zarar veremeyecekleri mesafede tutarak. Bazı açılardan bu iyi ancak bazı açılardan değil. Hayatta kalma içgüdülerinle büyüdün ve herkesin arkadaşın olmadığını öğrendin.

Gördüğün gibi Oğlak, geçtiğimiz 9 yıl içinde enerjinin çoğunu içinde büyüttün. Bunun ne kadar iyi olduğu ise insanlara karşı ne kadar kibar olduğunla orantılı.
2017’de zenginliğini, iyi şansını ve arkadaşlarını kaybetmemek istiyorsan diğerleriyle paylaşım yapmalısın; özellikle de senden daha az şanslı olanlarla. Fiziksel veya finansal kazançlarının tamamını kaybetmeyeceksin. Ama bu kadar bencil olursan sahip olduklarının pek çoğunu kaybedebilirsin.

Bu büyük bir test Oğlak. 2017’de affetmeyi ve paylaşmayı öğrenmelisin. Sevmeyi ve samimiyeti keşfetmelisin. Hayattaki baskın kişi hep sen olamazsın çünkü geçişler değişir.
 
Aşk 
Ekim’de, Gelişim Gezegeni Jüpiter, arkadaş çemberine doğru ilerliyor. Bir partiye tek başına girip, içerideki herkesi tanıyarak oradan çıkabilirsin. Ekim ayının başlamasıyla arkadaş çemberinde genişlemeler olacak ve gelecek 12 ay boyunca bu genişlemeler devam edecek.
Üç dilek tut ve en az birinin gerçek olmasına hazır ol. Sosyal ve iş bağlantıları, hedefler ve hayaller, Jüpiter’in 11inci hanene gelmesiyle birlikte gelişim gösterecek. Yolunun enteresan insanlarla kesişmesine kendini hazırla.
Her ne kadar dileğin gerçekleşecek de olsa, arkana yaslanıp oturmanla bu gerçekleşmeyecek, ayağa kalkıp bir an önce çalışmaya başlamalısın. Jüpiter, hayatına şans sinyalleri gönderecek.
Bu dönemde kendine arkadaş kadar profesyonel çevre de edineceksin. Kendi çevrenden çıkıp farklı çevrelere girmekten korkma. Genelde kendimizi güvenli bölgemizle sınırlı tutarız ama Jüpiter, seni yeni ve nefes kesici insanlarla tanıştırmak için elinden geleni yapacak.

2017 burç tahminin farklı aktivite ve gruplara katılmanı öneriyor. Telefonuna bakıp vakit geçirmek yerine kafanı kaldır, gülümse ve konuşmalara katıl. Bu konuşmaların nasıl sonuçlanacağını bilemezsin. Bir adım öne çıkarsan bunların faydalarından yararlanabileceğini unutma.
Arkadaşlarınla, gruplarla ve iş çevrenle iletişim kurup eğlenmekten çekinme. Ileriki geçişlerde onlarla geçirebileceğin bu kadar vaktin olmayabilir. Insanlar seni arkadaşları olarak şu an yanlarında istiyorlar, bunu onlar için yap; pişman olmayacaksın.
Aile dinamiğinde bazı değişiklikler bu yıl yolda olabilir. Aile sırlarınız ortaya çıkabilir. Sen, bu karmaşaya dahil olmamaya çalış.
 
Sağlık
Geçmekte olan Satürn, 2015’ten beri solar 12nci hanende ve 23 Aralık 2017’ye kadar orada kalacak. Bu dönemde hastane gibi yerleri daha sık ziyaret edebilirsin.
Umalım ki hastane ihtiyacı olacak olan kişi sen olma Oğlak. Hayatının eski döngüsünü bitirip yeni 15 yıllık bir döngüye adım atıyorsun. Meditasyon yap ve sessiz, huzurlu yerlerde daha sık bulun. Çünkü bu geçişi kolaylaştıracak yegane faaliyetler bunlar. Hatıralarını yazmak ya da istediğin o kitapları okumak için şimdi tam zamanı olabilir.

Para kazanmak ve birikim yapmak için fırsat yakalayabilirsin. Ancak bu parayı sağlık giderlerine harcayabilirsin.
Bir şekilde arkadaşlarınla veya önemli ilişkilerinle yollarınızı ayırabilirsiniz. Bu, hayatının toplumdan uzan bir dönemi olabilir. Şimdi ruhani dünyanın büyümesi için kendine vakit ayıracaksın. Bildiğin herşeyi yeniden öğrenecek, bilgilerini tazeleyeceksin.

PAYLAŞ

 

E-POSTA GÖNDER







Ünlü Astrologlar
2023 Yılını Yorumladı


26 Temmuz 2017 Çarşamba
Günlük Astroloji Yorumları


TAROT FALI

7 adet tarot kartı seçin
YORUMLA


16 Eylül 23 Eylül 2018
Haftalık Burç Yorumları


Merkür Gerilemesi 2017


Merkür GerilemesiYılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.

2017 Merkür Gerilemesi Takvimi için tıklayın

Medikal Astroloji 2023


Medikal Astroloji

Medikal Astroloji Nedir?


 • Kişide hangi hastalıklara eğilim olacağını bizlere verir,
 • Sağlığı koruma konusunda yardımcı olur,
 • Genetik yapımızı
 • Vücudunun güçlü ve zayıf yönlerini,
 • Hastalıklara yatkınlık durumunu
 • Çalışma şartlarımızı, streslerimizi, konomik durumumuzu, beklentilerimizi ortaya çıkarır.
 • Şu andaki sağlık durumunu ve yaşam kalitesini ortaya koyar.
 • Operasyon için en uygun tarih ve zamanı belirleyebilir.
 • Hastalık gidişatını belirler


 • Eylül 2018
  Aylık Burç Yorumları






  TRENDUS.COM



  BÜLTEN ABONELİĞİ

  Trendus Bülten

  Moda, güzellik, magazin, sağlık, yaşam ve teknoloji hakkındaki en güncel haberler Trendus bülten ile e-posta adresinize gelsin.

  Hemen kaydolun!





  Trendus.com
  Copyright © Group Medya. Her hakkı saklıdır.