Trendus Logo
   ASTROLOJİ

 

Koç Burcu 2017 Genel Astroloji Yorumu
Aşk Hayatı, Kariyer ve Para Durumu


Koç

2017’de Koçlar için fırsat kapıları aralanıyor. Özellikle kariyerinizde büyük atak yapabilirsiniz bu yüzden Mars gezegeninin sizden yana olduğunu bilin ve enerjinizi hep yüksek tutun. 

12 Mart 2011 yılından bu yana yörüngesinde olduğunuz Güneş’ten Uranüs’e geçiş yapıyorsunuz. İyi haber Uranüs astroloji de “uyandırıcı güç” olarak tanımlanır. Yani 2017’de ani değişimler yaşayabilir, uzun zamandır görüşmediğiniz kişiler yeniden hayatınıza girebilir ya da sizin için çok önemli insanlar hayatınızdan çıkabilir. Fikirlerinizi kendinize saklayamadığınız için sinirlerinizi kontrol edemediğiniz anlar olacak, size tavsiyemiz sözlerinizi dikkatli seçmeniz. Çünkü 2017 yılında Koçlar karşıdakini kırmadan, sinirlerine hakim olup düzgün konuşmayı öğrenmek zorunda kalacak. 

Uranüs’ün Koç burcuna geçişinde kendinizi yorulmuş ve hayat tarafından yıpratılmış hissedebilirsiniz. Bu da, 2017’de hayatınızın ne kadar çok değişeceğinin habercisi. Eğer kabuklarınızı kırmaz ve insanlara hala haklı ya da haksız sert çıkışırsanız kan basıncınız fırlayabilir, kazalar başınıza en kötü senaryo da hastalıklar yakanınızı bırakmayabilir. Uranüs bu yıl mutlaka ders çıkarmanız için olayları tekrarlayacak. 
Bu yüzden 2017’de siz fazlasıyla organize ve planlı devam edin. Can sıkıntılarından ve stresten uzak durup sakin kalmaya çalışın. Sonunda başarıya ulaşacaksınız. 

AŞK HAYATI
20 Mart 2017’de Güneş’in Koç burcuna geçişine kadar ilişkilerinizde biraz zorluk yaşayabilirsiniz. Özellikle doğum gününüzün yaklaştığı dönemde mevcut olan partnerinizle gerginlik yaşayabilirsiniz. Bunu sebebi ise bazen ilişkileriniz fazla beklentili oluyor ve bu beklentiler karşılanmadığında karşınızdaki kişinin kalbini kırabiliyorsunuz. Eğer 2017’de ilişkinizde sevgi, başarı ve huzur yakalamak istiyorsanız o zaman Koç burcunun içinizde yanan gücünü fazla açığa çıkarmayın deriz.  

Eğer bekarsanız 12 yıldır aradığınız doğru insanı bulmak için birden fazla şans doğacak. Tabii ki de hayalini kurduğunuz dört dörtlük erkeği oturduğunuz yerden bulmayacaksınız. Eğer uzun dönem bir aşk arıyorsanız evden çıkma vakti geldi demektir. 

Jüpiter’in 7. evine girdiği dönemde, ilişkinizdeki problemleri iki taraflı çözmeniz gerektiğini anlayabilir ve kendinizden çok karşınızdaki partnerinizin duygularına önem vermeye başlayabilirsiniz. Unutmayın ilişkinizin iyi olması için tek taraflı değil ikinizin de çaba göstermesi lazım, bu yüzden egolardan kurtulup, iletişime geçmeye başladığınızda büyük sürprizler yaşayabilirsiniz. Hazırlıklı olun! 

KARİYER HAYATI
2017’de mali konularda kendinizi biraz tutma vakti. Özellikle de sizle ortak olmak isteyen kişilerin mali tablosunu en ince ayrıntısına kadar kontrol etmeden bir işe girişmeyin sonu hüsranla sonuçlanabilir. Anlayacağınız, 2017 iş açısından büyümek ve yatırım yapmak için iyi bir yıl olmayabilir. 

Finansal durumunuzu rayına sokmak için yüklü bir miktarda kredi çekmek zorunda kalabilirsiniz sakın telaş yapmayın; her şey istediğiniz gibi sonuçlanacak. 

PAYLAŞ

 

E-POSTA GÖNDERÜnlü Astrologlar
2023 Yılını Yorumladı


26 Temmuz 2017 Çarşamba
Günlük Astroloji Yorumları


TAROT FALI

7 adet tarot kartı seçin
YORUMLA


16 Eylül 23 Eylül 2018
Haftalık Burç Yorumları


Merkür Gerilemesi 2017


Merkür GerilemesiYılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.

2017 Merkür Gerilemesi Takvimi için tıklayın

Medikal Astroloji 2023


Medikal Astroloji

Medikal Astroloji Nedir?


 • Kişide hangi hastalıklara eğilim olacağını bizlere verir,
 • Sağlığı koruma konusunda yardımcı olur,
 • Genetik yapımızı
 • Vücudunun güçlü ve zayıf yönlerini,
 • Hastalıklara yatkınlık durumunu
 • Çalışma şartlarımızı, streslerimizi, konomik durumumuzu, beklentilerimizi ortaya çıkarır.
 • Şu andaki sağlık durumunu ve yaşam kalitesini ortaya koyar.
 • Operasyon için en uygun tarih ve zamanı belirleyebilir.
 • Hastalık gidişatını belirler


 • Eylül 2018
  Aylık Burç Yorumları


  TRENDUS.COM  BÜLTEN ABONELİĞİ

  Trendus Bülten

  Moda, güzellik, magazin, sağlık, yaşam ve teknoloji hakkındaki en güncel haberler Trendus bülten ile e-posta adresinize gelsin.

  Hemen kaydolun!

  Trendus.com
  Copyright © Group Medya. Her hakkı saklıdır.