Trendus Logo
   ASTROLOJİ

 

İkizler Burcu 2017 Genel Astroloji Yorumu
Aşk Hayatı, Kariyer ve Para Durumu


İkizler

Son zamanlarda sürekli bir aktivite içerisindeydiniz değil mi? Tam bir sosyal kelebeksiniz. Böyle bir sosyal çevreye ve ajandaya sahip olmak muhteşem bir duygu, değil mi?

Başkalarıyla sıradan olmayan, entelektüel konuşmalar yapmaktan hoşlanıyorsunuz. Zaman zaman iki farklı insanın duygularına sahip olmanızın sebebi üzerinde çalışmak istediğiniz birden fazla proje var ve hepsini de aynı anda yapmak istiyorsunuz. 

Aslında içinizdeki bu iki farklı gücü avantajınıza çevirerek ödüller toplayabilirsiniz. İkizler için 25 Mayıs 2017'deki yeni ay, yeni döngünün başlangıcı. Bu süreçte elinizdeki işleri bitirebilir, yeni iş başvuruları yapabilirsiniz. 7 Haziran’a kadar tüm kariyer planlarınızda kesinliğe kavuşacaksınız. 

AŞK HAYATI
Ayaklarınızda çok fazla gül ve aşk notu olabilir mi? Aşk ve romantizmle çevrili olduğunuz yılın başında öğreneceksiniz.

Yolunuza dökülen güller, sabah uyandığınızda bulduğunuz aşk notları… 2017’nin başından itibaren romantizm dolu günler geçirebilirsiniz. Jüpiter’in geçişi sırasında şans, bolluk ve aşk hayatınız canlanacak. 
İkizler her zaman büyük düşünürler. Bu yüzden zihinleri genelde fikirlerle doludur. Olduğunuz ortamdan keyif aldığınız vakit pırlanta gibi parlayacaksınız.

Eğer bekarsanız, 12 yıldır beklediğiniz aşkı bu sene bulabilirsiniz. 12 yıl önce olanları tekrar düşünün ve bu sefer nelerle karşılaşacağınıza dair ipucu sahibi olabilirsiniz. 

Satürn’ün geçişi, evlilik ve ikili ilişkileriniz üzerinde odaklanmanıza neden olacak. Bu zaman dilimi Aralık ortalarına doğru olabilir. Bu, evlilikteki veya diğer önemli ikili ilişkilerdeki olası sorunları göstermektedir. Ev ve iş hayatınızda huzuru yakalamak için biraz çaba harcamanız gerekebilir. İlişkileriniz ayakta tutmak için uzlaşmacı ve sabırlı olun. Bu biraz zaman alacak pes etmeyin.

2017 Astrolojisine göre, eşiniz ya da hayatınızdaki diğer önemli kişiler fazla baskı ve stres altında olabilir. Bazı periyodik depresyon, baskı, kısıtlamalar veya sınırlamalar yaşıyor olabilirler, dolayısıyla bu döngü sırasında sevecen ve düşünceli davranmanızda fayda var. 

2017’de İkizler burçlarının hayatına geçmişten kişiler tekrar girebilir. Bu kişilerin paranızı ve vaktinizi çalmasına izin vermeyin.

KARİYER HAYATI
Neptün’ün 10. Evine geçiş yapmasıyla birlikte kariyerinizde olağanüstü olaylara şahit olacaksınız. Hayal gibi iş tekliflerine hazır olun. Bu dönemde tek yapmanız gereken her şeyi güllük gülistanlık gösteren gözlüğünüzü çıkarıp gerçek dünyaya dönmeniz. Daha iyi bir hayata adım atacakken kariyerinizde gerilemeye geçmeyin. 

İş yerinde size haksızlık yapıldığını düşünüyorsanız, yanlış anlaşılmaya fırsat vermemek için önceden tüm olayları tartmanız gerekebilir. Böylece daha da karmaşa içerisine düşmekten kurtulacaksınız. Tartışmaya girmeden önce her şeyi doğru bildiğinize emin olun. 

İkizler'in 2017 tahminlerine göre; kamuoyu, hukuk ve devlet makamlarıyla ilgili bir işiniz olabilir. Biraz can sıkıcı olabilir ama kriz yönetimini çok iyi idare edebileceksiniz. O yüzden telaşa kapılmayın.

PAYLAŞ

 

E-POSTA GÖNDERÜnlü Astrologlar
2023 Yılını Yorumladı


26 Temmuz 2017 Çarşamba
Günlük Astroloji Yorumları


TAROT FALI

7 adet tarot kartı seçin
YORUMLA


16 Eylül 23 Eylül 2018
Haftalık Burç Yorumları


Merkür Gerilemesi 2017


Merkür GerilemesiYılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.

2017 Merkür Gerilemesi Takvimi için tıklayın

Medikal Astroloji 2023


Medikal Astroloji

Medikal Astroloji Nedir?


 • Kişide hangi hastalıklara eğilim olacağını bizlere verir,
 • Sağlığı koruma konusunda yardımcı olur,
 • Genetik yapımızı
 • Vücudunun güçlü ve zayıf yönlerini,
 • Hastalıklara yatkınlık durumunu
 • Çalışma şartlarımızı, streslerimizi, konomik durumumuzu, beklentilerimizi ortaya çıkarır.
 • Şu andaki sağlık durumunu ve yaşam kalitesini ortaya koyar.
 • Operasyon için en uygun tarih ve zamanı belirleyebilir.
 • Hastalık gidişatını belirler


 • Eylül 2018
  Aylık Burç Yorumları


  TRENDUS.COM  BÜLTEN ABONELİĞİ

  Trendus Bülten

  Moda, güzellik, magazin, sağlık, yaşam ve teknoloji hakkındaki en güncel haberler Trendus bülten ile e-posta adresinize gelsin.

  Hemen kaydolun!

  Trendus.com
  Copyright © Group Medya. Her hakkı saklıdır.