Trendus Logo
   ASTROLOJİ

 

Başak Burcu 2017 Genel Astroloji Yorumu
Aşk Hayatı, Kariyer ve Para Durumu


Başak

2017’de Jüpiter iletişim alanınıza giriyor. Bu yıl yakın dostlarınızda ya da ailenizden güzel haberler alacaksınız. Jüpiter sayesinde şans sizden yana. Özellikle sevdiğiniz kişilerle yakın temasa geçtiğiniz taktirde ilişkilerinizin ne kadar güçlendiğini göreceksiniz. 

Satürn’ün Başak burcundaki geçiş yüzünden 2015’ten bu yana hayata, çevrenize ve ailenize karşı isyankarlık içerisindeydiniz. Her şey üzerine kavga edip tartışıyordunuz. İş hayatınız beklediğiniz gibi gitmedi. Ama bu yıl nihayet çektiğiniz acıların karşılığını alacaksınız. 

O kadar çok karamsar şeylerin yaşanmasının ardından bu sizi ikna edici bir haber olmayabilir ama çektiğiniz tüm zorluklar bu yıl sona erecek ve nihayet feraha kavuşacaksınız. 

AŞK HAYATI

2017’de aşk hayatınızda libidonuz bir hayli yüksek olacak. Fakat sakın bunu kötüye kullanmaya çalışmayın. Zaten bir süre sonra farkına varacaksınız ki ilişkinizi daha iyiye götürmek için cinsellikten daha büyük duygulara sahip olmanız gerekiyor. 

Neptün ve Plüton’un 7. Evinize girmesiyle romantizm duygusunu fazlasıyla yaşayacaksınız. Bu ise evrene açılmış bir bağlantıya davet olarak düşünebilirsiniz. Yeteneklerinizin farkında varacaksınız. 

Başakların 2017 yıldız tahminlerinde, Satürn'ün transit geçişle 4. evinde olduğunu öngörüyor; bu nedenle, aileniz ve akrabalarınızla daha fazla zaman geçirmek için iyi bir zaman olabilir. Ailenizi ve ailenizi daha iyi tanıma ve onlarla daha yakın bir bağ kurmak için derin bir ihtiyaç hissetmeye başlayabilirsiniz. Unutmayın ki ailemiz de olsa her zaman herkes iyi anlaşmayı bekleyemezsiniz. Bazen bunu kabul etmek gerekebilir. 

KARİYER HAYATI
2015’ten bu yana yaşadığın tüm talihsizlikleri unutma vakti. Ne kadar olumsuz şeyler yaşamız olsanız da aslında her bir olaydan ders çıkardınız! Şimdi bu deneyimlerinizde sağlam girişimlere imza atacaksınız!  

Yaşadığınız veya yaşayacağınız olumsuz şeyler, zorluklar ya da kayıplar sizin şansız biri olduğunuzu göstermiyor, bunu fark edin! 

Her şeyin bir sebebi var. Herhangi birimiz için büyümek, öğrenmek, düşünme, davranış veya tepki tarzımızı değiştirmek için ne gerekiyor? Hayatımızın seyrini değiştirmek için ne gerekiyor? Zorluk değil mi? 

İçine kapanık bir Başak burcuysanız da Satürn’ün geçişiyle yaşadıklarınız size birer ders olmadı mı? Geçiş henüz tamamlanmadı o yüzden hatalardan ders çıkarma dönemi bitmedi. Çalışmayı hiçbir zaman bırakmayın. Uğraştıkça, kariyerinizle ilgili hayatınızda daha iyi kapılar açılacak. Şansınızın döndüğünü göreceksiniz.

PAYLAŞ

 

E-POSTA GÖNDERÜnlü Astrologlar
2023 Yılını Yorumladı


26 Temmuz 2017 Çarşamba
Günlük Astroloji Yorumları


TAROT FALI

7 adet tarot kartı seçin
YORUMLA


16 Eylül 23 Eylül 2018
Haftalık Burç Yorumları


Merkür Gerilemesi 2017


Merkür GerilemesiYılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.

2017 Merkür Gerilemesi Takvimi için tıklayın

Medikal Astroloji 2023


Medikal Astroloji

Medikal Astroloji Nedir?


 • Kişide hangi hastalıklara eğilim olacağını bizlere verir,
 • Sağlığı koruma konusunda yardımcı olur,
 • Genetik yapımızı
 • Vücudunun güçlü ve zayıf yönlerini,
 • Hastalıklara yatkınlık durumunu
 • Çalışma şartlarımızı, streslerimizi, konomik durumumuzu, beklentilerimizi ortaya çıkarır.
 • Şu andaki sağlık durumunu ve yaşam kalitesini ortaya koyar.
 • Operasyon için en uygun tarih ve zamanı belirleyebilir.
 • Hastalık gidişatını belirler


 • Eylül 2018
  Aylık Burç Yorumları


  TRENDUS.COM  BÜLTEN ABONELİĞİ

  Trendus Bülten

  Moda, güzellik, magazin, sağlık, yaşam ve teknoloji hakkındaki en güncel haberler Trendus bülten ile e-posta adresinize gelsin.

  Hemen kaydolun!

  Trendus.com
  Copyright © Group Medya. Her hakkı saklıdır.