Trendus Logo
   ASTROLOJİ

 

Aslan Burcu 2017 Genel Astroloji Yorumu
Aşk Hayatı, Kariyer ve Para Durumu


Aslan

Aslan burcu hem özel hem de iş hayatında büyük bir değişim içine giriyor. 

Aslan burçları büyük bir kalbe  sahiptir ve her zaman iş ve ev hayatlarında gurur duyulacak biri olmak ister. Ancak, bu yıl boyunca işler istediğiniz gibi gitmeyebilir. Hayatınızın iplerini ne kadar elinizde tutmak isterken bazen yorulabilirsiniz. 

Zaman geçtikçe hayatınızın da değiştiğinizi kabul etmelisiniz. Bu eski bir kanepeyi atıp, mobilya değiştirme meselesi değil, bu sizin duygularınızla ilgili. Duygularız da bu değişime ayak uydurmak zorunda. Sorun gibi gördüğünüz şeyler belki de hayatınızda “daha iyisini” katmak için girmiştir. Umudunuzu kaybetmeyin. 

23 Şubat 2017’de Aslan rüzgarını estiriyor ve Ay Tutulması 1. Evine girdiğinde kükrüyor. O günden sonra çevrenizde sizi siz olduğunuz için kabul etmeyenleri belirleyecek ve hayatınızdan yavaş yavaş çıkarma kararı alacaksınız. 

Mutluluğunuzu, başarınızı paylaşacak, kendinizle gurur duyarken çevrenizdekilerin gurur duyacağı bir ortam kurabilirsiniz. Sonunda iş ve özel hayatınızdan keyif alacak, sizi anlayan sizin de rahat iletişim kurabileceğiniz insanlarla karşılayacaksınız. Eğer yıl sonuna kadar hala bu konuda bir gelişim sağlamadıysanız o zaman aynanın karşısına geçip çift taraflı düşünme vakti gelmiş demektir. 

AŞK HAYATI
28 Ocak’a kadar ilişkinizde kötü giden şeylere yön vermek isteyebilir çözemediğiniz noktada da yeni bir bağlantı ile yeni bir serüvene yelken açabilirsiniz. 
Bu yıl uzun süren ilişinizi, çevrenizdeki ve iş yerindeki arkadaşlarınızı sorgulamaya başlayacak, sizi mutlu, motive edecek kişilerin tam olarak nasıl insanlar olduğuna karar verecekseniz. Eğer ilişkiniz yoksa bu analiziniz sayesinde hayallerinizi süsleyen kişinin profilini de çıkarmış olacaksınız. 

Özellikle bekar olan Aslan burçları için 2017, zorlu bir oyun gibi geçecek. Eğer birkaç girişimden sonra hüsrana uğradıysanız yıl sizin için başlamamış demektir. Ama umudunuzu kaybetmeyin çünkü her şey tersine dönecek. Boşuna olarak düşündüğünüz çabalarınız sonuç verecek. 

İlişkisi olan Aslan burçları da ilişkilerini daha ciddi bir boyuta taşımak isteyecek.
Sevgiyle, belirli bir sorumluluklar gelir; bu da bir Aslan burcunun usta olduğu bir konu. Bu yıl ilişkinde mutluluk yakalamak istiyorsan daha önce göstermediğin içtenliğini göstererek çevrendeki insanları şaşırtman lazım.

KARİYER HAYATI
Kendinizi nasıl pazarlarsınız,  o kadar çok muhteşem sonuçlar elde edeceksiniz.  Aklınızda yeni bir iş kurma fikri varsa onu hayata geçirmenin tam zamanı. 
Örneğin el işi, yayıncılık, reklamcılık ve web siteleri gibi yazılı ve iletişim projelerine odaklanmanızda fayda var. 

Merkür gerilemeden telefonunuzu, bilgisayarınızı ya da diğer tüm iletişim araçlarınızı güncelleştirseniz iyi olur.  

2017’de Aslanlar göz ardı ettiğiniz bir fırsatı yeniden değerlendirmeniz konusunda sizi uyaracak. Eğer öğretmenlik yapıyorsanız, editörlük ya da yayıncılık yapıyorsanız uzun zamandır beklediğiniz terfi-ödüllendirme-alabilirsiniz. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken önemli nokta kurduğunuz cümleleri düşünerek ve tartarak kurmanız. 
Farkında olmayabilirsiniz ama Uranüs’ün Koç burcuna geçişiyle manevi anlamda bir güç bulacaksınız ve başarıya giden yolda karşılaştığınız zorluklardan bu şekilde üstünden gelebilirsiniz. 

PAYLAŞ

 

E-POSTA GÖNDERÜnlü Astrologlar
2023 Yılını Yorumladı


26 Temmuz 2017 Çarşamba
Günlük Astroloji Yorumları


TAROT FALI

7 adet tarot kartı seçin
YORUMLA


16 Eylül 23 Eylül 2018
Haftalık Burç Yorumları


Merkür Gerilemesi 2017


Merkür GerilemesiYılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.

2017 Merkür Gerilemesi Takvimi için tıklayın

Medikal Astroloji 2023


Medikal Astroloji

Medikal Astroloji Nedir?


 • Kişide hangi hastalıklara eğilim olacağını bizlere verir,
 • Sağlığı koruma konusunda yardımcı olur,
 • Genetik yapımızı
 • Vücudunun güçlü ve zayıf yönlerini,
 • Hastalıklara yatkınlık durumunu
 • Çalışma şartlarımızı, streslerimizi, konomik durumumuzu, beklentilerimizi ortaya çıkarır.
 • Şu andaki sağlık durumunu ve yaşam kalitesini ortaya koyar.
 • Operasyon için en uygun tarih ve zamanı belirleyebilir.
 • Hastalık gidişatını belirler


 • Eylül 2018
  Aylık Burç Yorumları


  TRENDUS.COM  BÜLTEN ABONELİĞİ

  Trendus Bülten

  Moda, güzellik, magazin, sağlık, yaşam ve teknoloji hakkındaki en güncel haberler Trendus bülten ile e-posta adresinize gelsin.

  Hemen kaydolun!

  Trendus.com
  Copyright © Group Medya. Her hakkı saklıdır.