Trendus Logo
   ASTROLOJİ

 

Akrep Burcu 2017 Genel Astroloji Yorumu
Aşk Hayatı, Kariyer ve Para Durumu


Akrep

Merhaba Akrep, 2017 burç tahminin 12 yıllık harika bir döneme girdiğini gösteriyor. Aşk hayatında nefes kesici etkinlikle, seyahat ve seni gökyüzüne uçuracak ferahlamalar! Kadere bağlı bir yıla merhaba de.
Ekim ayına kadar Jüpiter, 12inci hane olan Ruhani Sırlar ve İçsel Anlaşmalarda. Geçmişin hala söz konusu ya da en azından geçmişin (veya tercihlerin) hala gününü etkiliyor. Jüpiter ayrıca kendi iç anlaşmalarını eski aşklarla veya yeni bir kişiyle etkiliyor. Ruhani öğretilerin, geçmişle olan bağların, aile karman, karma bağlantıların ve diğer ruhani yolların bu dönemde açığa çıkıyor.
Jüpiter daima sana fayda getirir ama elinde sihirli değnek yok ve oturup beklemek yerine çalışmaya başlamalısın. Jüpiter sana hediye değil, büyük değişimler getirecek. Önüne çıkacak olan avantajları elinin tersiyle itmek yerine dikkatli olmalı ve değerlendirmelisin.
Sen sadık ve cesursun akrep. Derin düşüncelere sahipsin ve sahip olunabilinecek en iyi ittifaklardan birisin. Tutku göbek adın, hayatını yoğun yaşıyorsun. Son derece hislisin, amaçlarının ve isteklerinin peşinden gitmekten korkmuyorsun. Başka insanlar seksi görünüşün ardından giderken senin güçlü duruşun insanları çeken en kuvvetli özelliğin. Sadece çok az kişinin gerçekten tanıdığı derin kişiliğe sahipsin. 
2017 yılında maddi olarak sorumluluk sahibi olacaksın. Saturn, Çok Çalışma ve Disiplin Gezegeni, çoğunlukla para ve mülkiyet sektöründe olacak. Bu yıl pekçok yeni ders alacaksın. Şu anda sıkıntı içinde olmaman, olmayacağın anlamına gelmez, tutumlu olmayı öğrenmelisin.

Burcunun 2017 astrolojisinde şanslı yıldızın Ekim ayında burcunun üzerinde olup 12 ay boyunca kalacak. Bu senin için enteresan bir yıl olacak Akrep.. Egzotik yerlere seyahat etmek dünyaya bakışını değiştirebilir. Hayata karşı heyecanın bu yıl önemli bir mesajı ortaya çıkaracak, hayatın amacını kendi içinde yerine oturtabilirsin.

Aşk
Naptün, İlüzyon ve İdealizm Gezegeni, aşk sektöründe. Aşk hayatını gözden geçirirken kızmızı renkli gözlüklerini takabilirsin. 5inci hane, aşk, romantizm ve yaratıcılık hanesi. Kendini sevilmiyor hissederken veya aşkı ararken bulabilirsin. Bu durum partnerini zor duruma sokabilir.  Eğer mükemmel eşi ya da aşkı arıyorsan hayalkırıklığına uğrayabilirsin çünkü aradığın şey dünya üzerinde yok.

Kendini iyi hissettiğin şeylerle çevrele Akrep, eğer bi sanatçıysan, ressamsan, şairsen tüm bu heyecanlara geri dön ve ruhunu besle; seni mutsuz eden herşeyden uzaklaş. Unutma, para bizi mutlu etmez; mutluluğu satın alamayız.
Eğer çocuğun varsa dikkatli ol, çocuklar çok çabuk değişirler. Onlara kendi alanlarını ve özel hayatlarını ver ama bunu onlara farkettirmeden yap. Sadece kimlik arayışında olduklarını unutma.
Geçtiğimiz 12 yılın en şanslı döneminde olduğunu unutma, 10 Ekim’de Jüpiter 12inci hanenden 1inci hanene, erken doğumgünü hediyesi olarak geçiyor. Bu yıl, geçtiğimiz 12 yıldan daha fazlasını bekle. Benzer fırsatlar bulabilirsin ama yenileriyle de karşılaşacaksın. Geçmişle günümüzü kıyaslamalısın; pişmanlıkların var mı? Eğer varsa bu yılki fırsatlarında aynı hataları yapmamaya özen göstermelisin. 
Özellikle uzun mesafeli seyahatler bu yıl, yılın son üç ayında karşına çıkabilir. Pasaportunun güncel olmasına özen göster. Bu, senin daha fazla keşfetmen için yapılan bird aver olacak. Planlarını gerçekleştirmek için daha dinamik bir dünya seni bekliyor. Bu aylarda kendini egzotik yerlerde bulabilirsin Akrep. Senin olduğun kişiden çok farklı yerler var, entellektüel merakın bu yerlere ulaştığında tatmin olacak. Evinden çok uzakta kendini bulacaksın. Bir e-mail mektup arkadaşı, tüm bu değişiklik ve kültürel farklılıklar için sana yardımcı olabilir.

Yeteneklerine fırsat tanı-  sonuçlar seni de şaşırtacak. Pek çok astrolog, Jüpiter’in 7nci hanenden geçiyor olmasını geçici ilişkilere bağlar ancak Jüpiter, fazladan yararla sana gelecek. Burcun büyük bir çekimin içine giriyor ve eğer biraz çaba gösterirsen ilişkilerden kaçman bile mümkün olmayacak. Son 12 yıl için ilişkiler konusunda en şanslı dönemdesin. Eğer ilişkin bir çıkmaza girdiyse Jüpiter, uzaklaşman için sana yardımcı olacak. Çünkü Jüpiter senin özgür ve öğrenmeye açık olmanı istiyor. 
Eğer yakın zamanda bir ilişkiden çıkdıysan dinamik, başarılı, seyahat etmeyi seven birisini aramaya başlasan iyi olur. Deniz aşırı bir yerden olabilir ya da deniz aşırı bağlantıları olabilir. 
Güneş, burcunun üzerinde parlamaya başlıyor ve güneş, hayatının burada başladığı anlamına gelir. Jüpiter olmadan ne olacağını söyleyemeyiz. Onun enerjisi son derece önemli ve Ekim itibariyle yerçekimine karşı koymana yardımcı olacak.
Bu yıl sadece ailene değil, arkadaşlarına da destek olacaksın. Önemsediğin insanlar sana ihtiyaç duyabilirler. Sen onlar için, buhrandan çıkmalarına yardımcı olacak bir hediyesin. Pek çok gezegenin arkadaşlık sektöründe olmasından dolayı bu yılı çevrende arkadaşlarınla birlikte geçireceksin.

Venüs, Aşk Gezegeni, 3-15 Nisan arasından 28 Nisan’a kadar aşk sektörünün üzerinde olacak. Söz konusu aşk olduğunda gözlüklerini çıkar ve hata yapmamaya özen göster. Ciddi bir ilişkiye adım atmadan önce biraz araştırma yapmak yararına olacaktır. 

Para
Senin için kemerleri sıkma zamanı geldi Akrep, bugünden sonra yemeklerini evinde hazırlamaya özen göstermelisin. Geçmişte yaptığın para harcamalarına baktığında kendinle gurur duyuyor musun? Satürn para bölgende ve senin geçmişte yaptığın harcamalara bakıp bugün hata yapmana engel olmaya yardım edecek. 

Iyi haber, Saturün 2nci hanende, uzun süreli ayarlamalar yapman, gelir-gider hesabına bakman ve para biriktirmen için sana yardımcı olacak. Satürn’ün bilgeliğini gözardı etme. 
2017 Akrep burcu tahminlerine baktığımızda 2nci hanende, nisandan ağustosa kadar öğrendiğin herşeyi uygulamaya geçirmen gerektiğini görüyoruz; kendine yeni bir finansal gelecek hazırlamalısın. Kendini suçlama, hala ruhunun öğrenme aşamasında olduğunu unutma. 

Burcun son haftasında doğan Akrep, kendini finans çıkmazında bulabilirsin, ilerleme kaydetmek için acele etme, emin adımlar at. Paranı bu dönemde daha zor kazanabilirsin, daha az harcama yapmalısın. Unutma, bugünler için birikim yapmaya şimdiden başlamalısın. 

Ekim’den sonra ise Jüpiter İyi Şans ve Talih Gezeni yeniden ortaya çıkacak, ekonomik rahatlama sürecine başlayacaksın.

Kariyer
Ekim’de Jüpiter burcuna ilerliyor, birkaç risk almaya hazır ol. Bir kere cesur oldun mu karşına çıkabilecek fırsatları tahmin bile edemezsin. Gökkuşağının altındaki altını bile bulabilirsin.
Ayrıca 3üncü hanende Plüton’u görüyorz, yani bol bol seyahat etmekten korkma. Benzinden biraz tasarruf etmek istiyorsan da insanları telefondan ziyaret de alabilirsin. 
Kardeşlerinden bazıları da güçlüklerle karşılaşabilirler. Kardeşlerine ve arkadaşlarına dikkat et. Fiziksel olarak zor bir dönemden geçebilirler. Hayatlarında kökten değişimer geçirebilirler; senin onların yanında olman ve destek vermen ise son derece önemli. 
Yeni veya yabancı komşular edinebilirsin. Ama ne olursa olsun sadece ihtiyacın kadarına sahip olman gerektiğini aklından çıkarma.

Sağlık
Jüpiter, cüzdanına ve dolabına inanılmaz etkilerde bulunabilir ama sen beline bir zarar gelmemesine dikkat et. Şeker ve fast-food’dan uzak durmaya çalış. Yıl sonunda tüm bu yiyecekler yüzünden büyük sıkıntılar yaşayabilirsin.
Ekim, sağlık durumunda radikal kararlar alacağın ay olacak. Özellikle spor salonuna gitmekten ve asla yapamayacağını düşündüğün çalışmaları yapmaya başlamaktan çekinme. Uzun ve pahalı bir çalışma sürecine başlamadan önce tüm detayları gözden geçir. Ekim-Aralık ayları arası, senin spor alışkanlığı geliştirmen için en uygun zaman. Fiziksel olarak kendine meydan okuman için daha uygun bir dönem bulamazsın. 

PAYLAŞ

 

E-POSTA GÖNDERÜnlü Astrologlar
2023 Yılını Yorumladı


26 Temmuz 2017 Çarşamba
Günlük Astroloji Yorumları


TAROT FALI

7 adet tarot kartı seçin
YORUMLA


16 Eylül 23 Eylül 2018
Haftalık Burç Yorumları


Merkür Gerilemesi 2017


Merkür GerilemesiYılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.

2017 Merkür Gerilemesi Takvimi için tıklayın

Medikal Astroloji 2023


Medikal Astroloji

Medikal Astroloji Nedir?


 • Kişide hangi hastalıklara eğilim olacağını bizlere verir,
 • Sağlığı koruma konusunda yardımcı olur,
 • Genetik yapımızı
 • Vücudunun güçlü ve zayıf yönlerini,
 • Hastalıklara yatkınlık durumunu
 • Çalışma şartlarımızı, streslerimizi, konomik durumumuzu, beklentilerimizi ortaya çıkarır.
 • Şu andaki sağlık durumunu ve yaşam kalitesini ortaya koyar.
 • Operasyon için en uygun tarih ve zamanı belirleyebilir.
 • Hastalık gidişatını belirler


 • Eylül 2018
  Aylık Burç Yorumları


  TRENDUS.COM  BÜLTEN ABONELİĞİ

  Trendus Bülten

  Moda, güzellik, magazin, sağlık, yaşam ve teknoloji hakkındaki en güncel haberler Trendus bülten ile e-posta adresinize gelsin.

  Hemen kaydolun!

  Trendus.com
  Copyright © Group Medya. Her hakkı saklıdır.