Trendus Logo
   HABERLER

 

14 Şubat Severlerine: Yabancı Dizilerden Sevgililer Günü Bölümleri

Sevgililer Günü gelmek üzere, havada aşk kokusu var! Antrenmanlara şimdiden başlayalım ve biraz romantizm için dizilerden derlediğimiz Sevgililer Günü bölümlerini inceleyelim.

 

 

 

 

Yayın Tarihi: 11.02.2022 13:50:00

 

"First Date" (“That ‘70s Show,” 1x16)
 
 
 
Son sezonlarının sevmeyeni olsa da kabul etmek gerek, That 70’s Show çok güzel bir diziydi.  Bu bölüme kadar Donna’nın aşkı için yarışan Hyde ve Eric arasından sonunda Eric’in kazandığı bu bölüme bayılıyoruz.
 
“I Love Lisa” (“The Simpsons,” 4x15)

 
Lisa, sınıfta Ralph Wiggum'a Sevgililer Günü kartı veren tek kızdır ve bu yüzden Ralph’ın bu bölümde Lisa'ya olan aşkının ya da daha doğrusu takıntısının başladığını görürüz. Zavallı çocuk.
 
“It’s Valentine’s Day, Johnny Bravo!” (“Johnny Bravo,” 3x19)
 
 
Johnny Bravo’yla alakalı her şeyin şaka gibi olmasının yanında, yetmiyormuş gibi doğum günü de 14 Şubat’tır ve doğum günü olmasına rağmen hiçbir kadın onunla birlikte olmak isteemz! Maalesef listemizin en realistik sevgililer günü bölümü bu.
 
"The One with the Candy Hearts" (“Friends,” 1x14)
 
 
Bu Sevgililer Günü'nde, belki de "Friends”in  bilmenizi istemediği evrensel bir gerçeği kabul etmek uygun olur: Janice aslında harikaydı ve "Friends”tekilerin ona yapıştırdığı bu gülünç imajı asla hak etmemişti.         
 
"Galentine’s Day" (“Parks and Recreation,” 2x16)

 
Tüm Sevgililer Günü bölümleri aşkla ilgili olmak zorunda değil: Bazen arkadaşlık her şeyden iyidir.
 
"Valentine’s Day" (“New Girl,” 1x13)
 
 
Schmidt, Jess’in geçirdiği ilk yalnız Sevgililer Günü’nde ona bir flört bulması için yardımcı oluyor.
 
"My Funky Valentine" (“Modern Family,” 1x15)

Modern Family’nin artık sayısız sezonu olsa da birinci sezon bizim için ayrı! Ve o sezondaki en unutulmaz anlardan biri, Claire Dunphy'nin (daha doğrusu paltosunun) Sevgililer Günü’nde ki çok şık olma denemesi sonucu bir otelin yürüyen merdivenine sıkışmasıyla yaşanıyor.
 
 


PAYLAŞ

 

E-POSTA GÖNDERBENZER HABERLERLOOKBOOK

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ


TRENDUS.COMBÜLTEN ABONELİĞİ

Trendus Bülten

Moda, güzellik, magazin, sağlık, yaşam ve teknoloji hakkındaki en güncel haberler Trendus bülten ile e-posta adresinize gelsin.

Hemen kaydolun!

Trendus.com
Copyright © Group Medya. Her hakkı saklıdır.